2017 Milli Piyango Yılbaşı İkramiyesi Ne Kadar? Biletler Kaç Lira?

2017 yılına bir ay kala Milli Piyango biletleri satışa çıktı. Herkes bu yılki ikramiye tutarını ve bilet fiyatlarını merak ediyor? Bu yıl en büyük yılbaşı ikramiyesi ne kadar olacak? Milli Piyango yılbaşı biletlerinin fiyatı ne kadar? En azından bir ay boyunca büyük ikramiye umuduyla yatıp kalkacak olan vatandaş bugünlerde Milli Piyango’yu konuşmaya başladı bile.

Milli Piyango 2017 Yılbaşı Büyük İkramiyesi Kaç Lira? Milli Piyango yılbaşı büyük ikramiyesi belli oldu. Bu yıl büyük ikramiye 60 milyon TL olarak açıklansı. Büyük ikramiyeli Milli Piyango 2017 Yılbaşı Özel Çekilişi biletleri satışa çıktı.

Milli Piyango’nun yılbaşı özel çekiliş biletlerine ilginin yoğun olması bekleniyor. Bakalım talih kuşu bu sene hangi şehirde ya da şehirlerde duracak? Yılbaşı özel çekilişinde büyük ikramiye tam bilete çıkarsa bir kişi tam 60 milyon Lira’nın sahibi olmuş olacak. İkramiye yarım bilete ya da çeyrek bilete de çıkabilir. Bu durumda iki ortak ya da dört ortak ikramiyeyi bölüşecek.

Milli Piyango Yılbaşı Biletlerinin Fiyatı Ne Kadar? 60 milyon TL büyük ikramiyeli Milli Piyango 2017 Yılbaşı Özel Çekilişi biletlerinin fiyatları da belli oldu. Buna göre yılbaşı özel çekiliş biletleri tam bilet 60 TL, yarım bilet 30 TL, çeyrek bilet ise 15 TL fiyatla satılacak.

Başka Hangi Büyük İkramiyeler Var? Yılbaşı özel çekilişinin ikinci büyük ikramiyesi 10 milyon TL olarak belirlendi. Bunun yanısıra 1 adet 5 milyon TL, 1 adet 2 milyon TL, 1 adet 1 milyon TL ve 1 adet 500 bin TL ikramiye var. Yeni yıla en az beş kişi milyoner olarak girecek.

2017 yılı öncesi artan dolar fiyatını, yükselen işsizlik rakamlarını ve diğer tüm sorunları unutmak isteyen vatandaş bu yıl da umudunu bir aylığına da olsa Milli Piyango’ya bağlayacak gibi. Yılbaşı gecesi başlayacak olan çekiliş 1 Ocak 2017 tarihinde tamamlanacak ve ikramiyeler sahiplerini bulacak. Bilet alıp şansını denemek isteyen herkese şimdiden iyi şanslar diliyoruz.

Tags : , , , , ,

0 thoughts on “2017 Milli Piyango Yılbaşı İkramiyesi Ne Kadar? Biletler Kaç Lira?”

Bir Yorum Yazın

Devamını oku:
Emekli Maaşı Banka Promosyonu Ne Kadar? Ne Zaman Ödenecek?

Uzun süredir gündemde olan emekliye maaş promosyonu verilmesi için sona gelindi. Bankalarla uzlaşma sağlandı ve rakamlar belli oldu. Tüm emekliler...

16 Eylül Uyarısı: Cuma günü tatil değil, borçlara dikkat

Tüketici Sorunları Derneği (Tüsoder) Hukuk Komisyonu Başkanı Avukat İzzet Doğan, 16 Eylül Cuma gününün resmi tatil olmadığını, son ödeme tarihi...

Kapat