3 – 6 Ay Ertelemeli Kredi Veren Bankalar

Ülkemizde müşterilerine ihtiyaç kredisi sunan bankaların bir kısmında artı bir avantaj olarak 3 ay veya 6 ay gibi taksit erteleme fırsatları da bulunuyor. Birçok bankanın sağladığı bu imkan sayesinde müşterilerin eski borçlarından dolayı şu anda sürmekte olan taksit ödemeleri olsa bile kredi kullanabiliyor. Çünkü yeni kredinin ilk taksit ödemesi 3 ay veya 6 ay sonra başlıyor ve ciddi bir avantaj elde ediliyor.

Akbank’ın 3 ay taksit ertelemeli kredi kampanyası şu sıralarda “İki bayram arası ödeme olmaz” sloganıyla devam ediyor. Bankanın Ramazan Bayramı için gündeme getirdiği bu kampanyada 36 ay vadeli bayram kredisinin aylık % 1.24 faiz oranıyla kullanılması mümkün… İsteyen müşteriler bu krediyi 3 ay ertelemeli olarak 33 ay vadeli kullanabiliyor.

Türkiye’nin önemli bankalarından Finansbank’ın da bu yönde bir kampanyası devam ediyor. Finansbank Finansçı’nın sunduğu 2016 Ramazan Bayramı kampanyasından 36 ay vadeyle 7.500 TL kredi çekilebiliyor. Aylık % 1.23 faiz oranının geçerli olduğu kampanyada günlük taksit ödemesi 8 TL’ye kadar iniyor ve isteyenler 3 ay taksit erteleme fırsatından yararlanıyor. 3 ay ertelemeden dolayı herhangi bir faiz yükü binmiyor.

3 ay taksiit erteleme imkanı TEB’de de sunuluyor. CEPTETEB Bayram Kredisi’ne sadece bayram öncesi günlerde değil, her zaman başvuru yapılabiliyor. Krediden en az 1.000 TL ve en fazla 15.000 TL için yararlanmak mümkün… 15.000 TL’den daha yüksek miktarda krediye ihtiyaç duyanlar ise en yakın TEB şubesine uğrayıp müşteri temsilcisiyle görüşme yapabiliyor ve 3 ay taksit erteleme fırsatından yararlanma imkanı buluyor.

TEB’de ayrıca 24 ay vadeli 10.000 TL tutarındaki kredi için istenirse 6 ay taksit erteleme imkanı da var. Kredinin ödeme planlarında bulunan faiz oranları ile birlikte gerekli düzenlemeler yapılabiliyor ve dileyenler ödemelerine büyük miktarlar ile başlayabiliyorz.

Şekerbank da 6 ay ertelemeli krediler veren bankalar arasında yer alıyor. Şeekerbank, taksit ertelemeli krediler konusunda özellikle esnaf ve çiftçilere yoğunlaşıyor ama emekliler ve düzenli gelirle çalışanlar için de taksit ertelemeli kampanyaları gündeme almasıyla tanınıyor.

Tags : , , , ,

0 thoughts on “3 – 6 Ay Ertelemeli Kredi Veren Bankalar”

Bir Yorum Yazın

Devamını oku:
Garanti Yılbaşı Kredisi 2016 Ayda 290 TL’ye 7500 TL

Garanti Bankası'nın 2016 Yılbaşı Kredisi kampanyasında başvurular devam ediyor. Aralık ayına damgasını vuran kampanyayla 7.500 TL kredi, ayda 290 Lira...

9 Günlük Tatil İçin Tatil Kredili Gezi Önerileri

Kurban Bayramındaki 9 günlük tatil çok yaklaştı. Yılın tüm yorgunluğunu üzerimizden atmak, yeni bir yıla hazır ve yenilenmiş bir şekilde...

Kapat