48 Ay Vadeli Kredi Hangi Bankalar Veriyor?

Hükümetin verdiği son müjdeyle ihtiyaç kredisi kullanımında en uzun vade 48 aya çıktı. Şimdiye kadar en fazla 36 ay vade sunan bankalar, artık müşterine 48 aya kadar vade avantajı yapabilecek. Bu da aynı miktarda ihtiyaç kredisi için aylık bazda daha az taksit ödemesi anlamına geliyor. Enflasyon etkisi nedeniyle kredi taksitlerini ödemekte zorlanan vatandaşlar, bundan böyle daha rahat ödeme yapabilecek.

İhtiyaç kredisinde en uzun vadenin 48 aya çıkmasıyla birlikte bankalar da hemen harekete geçerek sonbahar kampanyalarını yeni düzenlemeye uygun hazırlamaya başladı. Şu anda 48 vadeye uyum sağlayan dört büyük banka bulunuyor. Bunları kısa sürede diğer bankaların da takip etmesi ve vatandaşın karşısına daha uzun vade, daha düşük taksit teklifleriyle çıkması bekleniyor.

Garanti Bankası 48 Ay Vadeli Sonbahar Kampanyası

48 ay vadeye en çabuk uyum sağlayan banka hiç kuşkusuz Garanti Bankası oldu. Garanti Bankası, yasal düzenleme çıkar çıkmaz Sonbahar Kampanyası seçeneklerine 48 ay vadeyi de ekledi. Garanti’den 48 ay vadeli kredi kullanmak isteyenler 50.000 TL’ye kadar kredi imkanlarından yararlanıyor. Faiz oranları vade süresine ve kredi miktarına göre değişiklik gösteriyor. Öne çıkarılan faiiz oranı ise aylık % 1.19 seviyesinde… Maaş müşterisi olmayan ve Garanti İnternet ya da Cep Şubesinden kredi kullananlar 25.000 TL’ye kadar kredi çekebiliyor.

ING Bank 48 Ay Vadeli Sonbahar Kampanyası

ING Bank Sonbahar Kampanyasına başvuru yapanlar, her zamanki 3 ay, 6 ay, 12 ay, 24 ay ve 36 ay gibi vadelerin yanı sıra isterlerse 48 ay vade fırsatından da yararlanabiliyor. Üstelik ING Bank kampanyası, 48 ay fırsatının yanında 3 ay taksit erteleme avantajını da sunuyor.Kampanyanın faiz oranı aylık % 0.99 seviyesinde bulunuyor.

Akbank 48 Ay Vadeli Sonbahar Kampanyası

Kredim Akbank’ta kampanyası, 48 ay vade fırsatı ve 3 ay taksit erteleme avantajıyla başladı. Akbank böylece 48 ay vade uygulamasına geçen ilk bankalardan birisi oldu. Kredim Akbank’ta kampanyasına katılan herkes, çektiği kredinin geri ödemesini 48 aya yayılan taksitlerle rahat rahat yapıyor. Üstelik ilk taksit de 2017 yılında başlıyor.

Ziraat Bankası 48 Ay Vadeli Sonbahar Kampanyası

Ziraat Bankası tüm müşterilerine sunduğu ihtiyaç kredilerinde 48 ay vade uygulamasını başlattı. Bundan böyle Ziraat Bankası’ndan kullanılan ihtiyaç kredisi ürünlerinin tamamında 48 ay vade fırsatı geçerli olacak. Ziraat Bankası’ndan bu tutarda kredinin 48 ay vade için kullanılması halinde aylık faiz oranı & 1.44 olarak uygulanıyor ve geri ödemesi 48 ay boyunca 308 TL taksitler halinde yapılabiliyor.

İş Bankası 48 Ay Vadeli Sonbahar Kampanyası

İş Bankası’nın sonbahar kampanyası aylık % 1.22 faiz oranı ve 48 ay vade fırsatıyla devam ediyor. Bankadan 48 ay vadeyle 15.000 TL veya 50.000 TL ihtiyaç kredisi kullanılabiliyor. 25.000 TL ihtiyaç kredisi tutarı için bir defaya mahsus 150 TL, 20.000 TL kredi için de 260 TL kredi tahsis ücreti ödeniyor.

Tags : , , , , , , ,

0 thoughts on “48 Ay Vadeli Kredi Hangi Bankalar Veriyor?”

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Devamını oku:
Milyonlarca esnafa 1.300 Lira Müjdesi

Hepimizin bildiiği gibi, sigortalı çalışmakta olan şçiye işsiz kaldığında gerekli şartları taşıması halinde işsizlik maaşı ödeniyor. Bu ödemeler İşsizlik Sigortası...

Vakıfbank 36 Ay Vadeli Okula Hazırlık Kredisi

Vakıfbank'ın Kurban Bayramı öncesi başlattığı Bayram Kredisi büyük ilgiyle karşılandı. Bayram Kredisi müşterilerden gördüğü büyük ilgi üzerine bayram sonrası Okula...

Kapat