78 TL Taksitle 5000 TL Halk Günü Kredisi Halkbank’ta

Halkbank 78 TL’den başlayan taksitlerle 5.000 TL Halk Günü Kredisi veriyor. Halkbank’ın geleneksel yıldonümü kredilerinden biri olan 78. yıla özel Halk Günü Kredisinin televizyon reklamları başladı. Kredinin ayrıntılarına ve başvuru yöntemlerine göz atmak gerekirse Halkbank’ın yine avantajlı bir kredi kampanyası düzenlediğini söyleyebiliriz.

78. yıla özel 78 TL’den başlayan taksitlerle 5.000 TL Halk Günü Kredisi başvurusu için en pratik başvuru yolu cepten mesaj göndermek. Halk Günü Kredisi’ne başvuru yapmak için aralarda birer boşluk bırakarak HALKGUNU yazıp TC Kimlik Numarasını girerek Gelir Bilgisi ve Talep Edilen Tutarı eklemek yeterli oluyor. Mesajı 3452’ye SMS olarak gönderenler Halkbank Halk Günü Kredisi için başvuru yapmış oluyorlar.

Kredi 36 ay vadeli olarak kullanılabiliyor. Kredinin faiz oranı % 1.25. Kredi taksitleri ilk 12 ay boyunca 78 TL olarak ödeniyor. Kalan 24 ay boyunca ödenecek taksit tutarı 247 TL oluyor. Halk Günü Kredisi için 5.000 TL kredi tutarında 26 TL kredi tahsis ücreti alınıyor.

Halkbank Halk Günü Kredisinin üst limiti 5.000 TL ile sınırlı değil. Kampanya kapsamında 50.000 TL’ye kadar kredi başvurusu yapmak mümkün.

Tags : , , , , , , ,

4 thoughts on “78 TL Taksitle 5000 TL Halk Günü Kredisi Halkbank’ta”

  1. Msj olarak gönderdim bilgilerimi fakat gelir bilgisi hatalı diyor. 2 kez gönderdim olmuyor. ne yapmalıyım. aylık gelir bilgisi yazıyorum kabul etmiyor hatalı diyor.

  2. ben bu krediyi çeksem. 20 ay olunca tamamen kapatmak istesem, faiz indirimli olur mu?

  3. halkbankın 78 kuruluş yıldönümüne özel 78 tl 5 000 tl 50 000* tl hepsini birden istiyorum adresime gönder adresim karşıyaka mahallesi orhan gazi caddesi altın örs apartmanı kat 2 / 3 tokat

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Devamını oku:
Emekliler, Bayram Öncesi 4 Müjdenin Sonucunu Bekliyor

Ramazan Bayramı yaklaşırken emekliler için de heyecanlı bekleyiş had safhaya çıktı. Aylardır bayram öncesi için sözü verilen müjdelerin hepsinin sonuca...

Yaş Bekleyene Erken Emeklilik Kademeli Maaş Geliyor

Prim borcu tamam olan ancak yaş nedeniyle emekli olamayanlarla ilgili çalışma sürüyor. Medyada yer alan haberlere göre yaşa takılıp emekli...

Kapat