Acil Kredi Lazım diyene internetten TEB Pratik Kredi

Acil Kredi Lazım diyene internetten TEB Pratik Kredi

“Bayram tatilinde ipin ucunu kaçırdım. Şimdi acil krediye ihtiyacım var” diyenlerin yardımına TEB Pratik Kredi koşuyor. İnternet üzerinden HTEB Pratik İhtiyaç Kredisi’ne başvuru yapanların cevabı anında cebine geliyor ve özel faiz oranlarından hemen yararlanmaya başlıyorlar. Maksimum limiti 12.500 TL olan TEB Pratik Kredi, TEB müşterisi olmayanların bile kullanımına açık… Bayram sonrası tüm nakit ihtiyaçlar için hemen online kredi başvurusu yapılabiliyor.

TEB Pratik Kredi’nin 12.500 TL’ye kadar kullanılması mümkün ama 5.000 TL tutarında kredi için maliyet tablosunu gözden geçirelim. 5.000 TL tutarında Pratik Kredi’yi 36 ay vade için kullananlar, geri ödemesini 192 TL aylık taksitlerle yapıyorlar. Aylık faiz oranı % 1.55 olan kredi için 26 TL kredi tahsis ücreti alınıyor.

İnternet üzerinden yapılan TEB Pratik Kredi başvurusu için cep telefonuna kredi onayı geldikten sonra işlemi tamamlamak için sadece nüfus cüzdanı ve ehliyet fotokopisi yeterli oluyor. TEB Pratik İhtiyaç Kredisi hakkında ayrıntılı bilgi için 0 850 200 0 666 TEB Telefon Şubesini arayabilir veya en yakın TEB şubesini ziyaret edebilirsiniz.

TEB Pratik Kredi için gelir belgesi zorunlu olmamakla birlikte, gerekli görüldüğü takdirde istendiğini hatırlatalım. TEB Pratik İhtiyaç Kredisi başvurusunun şubede işleme alınabilmesi için emekli, serbest meslek sahibi veya ücretli çalışan olunması gerekiyor.

Tags : , , , , , , , ,

0 thoughts on “Acil Kredi Lazım diyene internetten TEB Pratik Kredi”

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Devamını oku:
Dolarda tarihi zirve görüldü. Şimdi alım zamanı mı?

Dolar / TL kurulu çarşamba gününe 3.07 seviyesinden açılış yaptı. Gün içerisinde kademeli yükselerek 3,0973`e kadar çıktı ve tarihi rekorunu...

Halkbank Hesaplı Konut Kredisi 0.80 Faizli 120 Ay Vadeli

Hesaplı Evim Konut Kredisi paketi ile her bütçeye en uygun vade ve ödeme seçenekleriyle ev sahibi olmayı ulaşılmaz bir hayal...

Kapat