Acil Nakde İhtiyacınız Varsa Yapı Kredi Esnek Hesap

En olmadık zamanlarda acil nakit ihtiyacı hiç bitmez. Tam bir yerlere ödeme günü geldiğinizde hesabınızda para olmayabilir. Fatura ödemenizin tarihini unutmuş olabilirsiniz ve ödemeyi yapmak için nakit paranız kalmamıştır. Yapı Kredi Bankası’nın tüm müşterilerine sunduğu Esnek Hesap, işte böyle günler için tasarlanmış bir kredili mevduat hesabı… Bankada paranız olmasa bile kredi limitiniz dahilinde hemen devreye giriyor ve acil nakit sorununuzu çözüyor. Ödeme ve alışveriş gibi ihtiyaçlarında her an yanınızda buluyorsanız bu hesabı…

Yapı Kredi Esnek Hesap açtıranlar ne gibi avantajlardan yararlanıyor, hangi sorunları nasıl çözülüyor, şimdi bunu bir inceleyelim.

Esnek Hesap’tan oğrudan nakit para çekilebiliyor.

Faturalarınız için otomatik ödeme talimatı verdiğinizde, hesapta paranız olmasa bile kredi limitinizden ödeme yapılabiliyor.

World banka kartınız ile alışveriş yapmaya devam edebilirsiniz.

Esnek Hesap limiti kullanıldığı zaman Esnek Hesap faizi kullanılan gün ve tutar üzerinden hesaplanıyor. Esnek Hesap limitinden kullanım yapılmazsa herhangi bir faiz ödenmiyor.

Yapı Kredi internet şubesinden hemen Esnek Hesap limiti için başvuru yapabilirsiniz. İnternet şubesi şifrenizi unuttuysanız ya da yeni bir şifre almak istiyorsanız, Şifre Al / Şifremi Unuttum menüsünden hemen şifre oluşturabilirsiniz.

Esnek Hesap’a Yapı Kredi bireysel internet şubesinden, size en yakın Yapı Kredi ATM’sinden, Yapı Kredi şubelerinden ya da Yapı Kredi Telefon Bankacılığından başvuru yapabilirsiniz.

Esnek Hesap’ınız için e-Hesap Özeti talimatı verdiğinizde, Esnek Hesap dönem borcu oluşması halinde basılı olarak gönderilen hesap özetiniz durdurularak, e-posta adresinize ücretsiz gönderim yapılıyor. Bu hesap özeti ile, Esnek Hesap kullanım detaylarınıza istediğiniz an ulaşabilir, hesap özetinizi düzenli olarak takip edebilirsiniz.

Yapı Kredi Esnek Hesap ile ilgili sorularınız ve daha detaylı bilgiye ulaşabilmek için 444 0 444 / 0850 222 0 444 Yapı Kredi Telefon Bankacılığından yararlanabilir, müşteri temsilcileri ile görüşebilirsiniz.

Tags : , , , , ,

0 thoughts on “Acil Nakde İhtiyacınız Varsa Yapı Kredi Esnek Hesap”

Bir Yorum Yazın

Devamını oku:
Forex Yatırımı Nedir, Riskleri Var mıdır?

Türkiye'de paradan para kazanmak her zaman vardı. Şimdi de böyle bir fırsat var. Üstelik paradan para kazanmak hiç bu kadar...

Akbank Maaş Müşterilerine 48 Ay Vadeli ve İndirimli Kredi

Aylığını her ay Akbank'tan alan maaş müşterilerini bugünlerde çok özel indirimli faiz oranları bekliyor. Maaş müşterileri için bireysel kredilerde avantajlı...

Kapat