Acil Nakit İhtiyacı Olana Odeabank Taksitli Ek Hesap

Acil nakit paraya ihtiyaç duyanların yardımına Odeabank’ta Taksitli Ek Hesap koşuyor. Odeabank Taksitli Ek Hesap ile her türlü acil nakit ihtiyacı Ek Hesap limiti dahilinde anında karşılanırken, geri ödemesi 12 aya varan taksit seçenekleriyle rahatça yapılabiliyor.

Odeabank Taksitli Ek Hesap kullanarak 1.000 TL çekenler, indirimli faiz oranıyla ayda sadece 97 TL ödeme ile 12 ayda rahat rahat geri ödüyor. Bu işlem Ek Hesap limiti dahilinde yapılıyor ama limiti olmayanlar en yakın Odeabank şubesine başvuru yaparak limit alabiliyor.

Odeabank Taksitli Ek Hesap’taki 97 TL taksit tutarının, nakit çekiminin ay sonunda yapılmasına göre hesaplandığını belirtelim. İlk taksit tarihi, bir sonraki ayın son gününde ödeneceğinden, taksit tutarında değişme olabileceğini aklınızda bulundurun.​​

Odeabank Taksitli Ek Hesap için müşterinin sahip olduğu Ek Hesabına bağlı limit dahilinde kullanılabilen bir kredi tanımlamasını yapabiliriz. Taksitli Ek Hesap, minimum 50 TL olması kaydıyla 3, 6, 9 ve 12 ay vadelerde kullanılabiliyor. Bu özelliği sayesinde her seferinde yeni bir kredi başvurusu yapmaya gerek olmadan nakit ihtiyacı istendiği anda taksitli bir şekilde karşılanabiliyor.

Odebank Taksitli Ek Hesap’ta ilk taksit tarihi, kredi kullandırıldıktan bir sonraki ayın son günü oluyor. Taksit ödemelerinin ödeme planında belirtilen tarihlerde yapılmaması durumunda, ödenmeyen taksit tutarı üzerinden Ek Hesap faizi işlemeye başlıyor.

Taksitli Ek Hesap, Odeabank internet şubesinnden, ATM’lerden, 444 8 444 İletişim Merkezinden veya en yakın Odeabank şubesinden kullanılabiliyor.

Tags : , , , , ,

One thought on “Acil Nakit İhtiyacı Olana Odeabank Taksitli Ek Hesap”

  1. 9267 ile biten kredi kartım henüz ulaşmadı bana yardımcı olurmusunuz?

Bir Yorum Yazın

Devamını oku:
45 yaş altı çalışana ayda 100 TL zorunlu BES kesintisi

Çalışanlar için kimine göre müjde, kimine göre kötü bir haber var: 45 yaşında ve daha genç yaşta olan tüm çalışanlar...

İş Bankası Günde 6 TL’ye 5000 TL Kredi Ağustos 2016

İş Bankası'nın günde 6 TL'ye 5.000 TL kredi kampanyası Ağustos ayında da devam ediyor. Daha önceki yıllarda büyük ilgi gören...

Kapat