Acil Para İhtiyacına TEB Pratik Kredi

Acil krediye ihtiyacı olanlar için hızlı, kolay bir ihtiyaç kredisi seçeneği var: TEB Pratik Kredi. Paraya ihtiyacı olanlara TEB’de bireysel kredi hazır. Kredi kullandırımının sadece nüfus cüzdanıyla yapıldığı TEB Pratik İhtiyaç Kredisi başvuruları hızlı bir şekilde sonuçlandırılıyor. TEB’in özel faiz oranlarıyla sunduğu TEB Pratik İhtiyaç Kredisi’ne başvuranlar, cevabı anında cep telefonlarına alıyorlar.

TEB Praitk İhtiyaç Kredisi başvurusu yapmak için TEB müşterisi olmak gerekmiyor. Tüm nakit ihtiyaçları için kullandırılan kredi % 1.55 faiz oranı, % 0.5 kredi kullandırım ücreti ve sigorta bedeliyle sunuluyor. TEB internet sitesinden hemen online kredi başvurusu yapmak mümkün. Sitede yer alan hesap makinesiyle her türlü hesaplamayı yapabilirsiniz.

Örnek olarak vermek gerekirse 36 ay bvadeli olarak 7.500 TL TEB Pratik İhtiyaç Kredisi kullananlar 288 TL aylık geri ödeme yapıyorlar. TEB Pratik İhtiyaç Kredisi efektif aylık maliyeti % 2.01 olarak gerçekleşiyor.

Tags : , , , , , ,

0 thoughts on “Acil Para İhtiyacına TEB Pratik Kredi”

Bir Yorum Yazın

Devamını oku:
2016 Sonbahar Otomobil Kampanyaları Rehberi

Fiat Kampanyası 0 faizli kredilerle satışları destekliyor. FIAT Egea ve Linea’da kampanyaları var. Eylül ayına özel 50.000 TL 12 Ay...

Yapılandırmada Son Gün Ne Zaman

Vergi borçlarının yeniden yapılandırılması için tanınan fırsat devam ediyor. Maliye Bakanlığı bu fırsattan yararlanmak isteyenlerin işini son güne bırakmamasını tavsiye...

Kapat