Acil Para İhtiyacına TEB Pratik Kredi

Acil krediye ihtiyacı olanlar için hızlı, kolay bir ihtiyaç kredisi seçeneği var: TEB Pratik Kredi. Paraya ihtiyacı olanlara TEB’de bireysel kredi hazır. Kredi kullandırımının sadece nüfus cüzdanıyla yapıldığı TEB Pratik İhtiyaç Kredisi başvuruları hızlı bir şekilde sonuçlandırılıyor. TEB’in özel faiz oranlarıyla sunduğu TEB Pratik İhtiyaç Kredisi’ne başvuranlar, cevabı anında cep telefonlarına alıyorlar.

TEB Praitk İhtiyaç Kredisi başvurusu yapmak için TEB müşterisi olmak gerekmiyor. Tüm nakit ihtiyaçları için kullandırılan kredi % 1.55 faiz oranı, % 0.5 kredi kullandırım ücreti ve sigorta bedeliyle sunuluyor. TEB internet sitesinden hemen online kredi başvurusu yapmak mümkün. Sitede yer alan hesap makinesiyle her türlü hesaplamayı yapabilirsiniz.

Örnek olarak vermek gerekirse 36 ay bvadeli olarak 7.500 TL TEB Pratik İhtiyaç Kredisi kullananlar 288 TL aylık geri ödeme yapıyorlar. TEB Pratik İhtiyaç Kredisi efektif aylık maliyeti % 2.01 olarak gerçekleşiyor.

Tags : , , , , , ,

0 thoughts on “Acil Para İhtiyacına TEB Pratik Kredi”

Bir Yorum Yazın

Devamını oku:
Ziraat Bankası Almanya Taksitli Kredi Vadesi ve Limiti

Ziraat Bankası Türkiye'de olduğu gibi Almanya'da da cazip kredi fırsatları sunmaya devam ediyor. Ziraat Bankası'ndan kredi kullanan gurbetçiler 25.000 Euro'ya...

Ohal Sonrası Bankalar Kapanır mı? İflas Eder mi?

Tüm yurtta olağanüstü hal ilan edilmesi ve piyasalarda yaşanan karışıklıklar ister istemez vatandaşı tedirgin ediyor ve şu soruları sorduruyor: Ohal...

Kapat