Akbank 10000 TL Kredi Aylık Taksit Ne Kadar Olur

Akbank’tan 10.000 TL ihtiyaç kredisi için aylık ne kadar taksit ödenir? Akbank’tan kredi kullananlar değişik tutar ve vadeler için değişik aylık taksit ödemesi yapıyorlar. Örnek olarak 10.000 TL kredi için 36 ay vadede aylık 361 TL taksit ödeniyor. Bu oran Nisan 2016 için geçerli. Kredi için aylık % 1.25 faiz oranı uygulanıyor.

10.000 TL krediyi 24 ay vadeli kullanırsam ne öderim? Akbank’tan 10 Bin Lira krediyi 24 ay taksitli kullanmak isteyenlerin aylık geri ödemeleri gereken taksit tutarı 499 TL olarak gerçekleşiyor.

12 ay vadeli olarak 10 Bin Lira kredi kullansam taksit tutarı ne olur? 10.000 TL kredinin 12 ay vadeli olarak kullanılması durumunda 917 TL taksit ödemesi yapılıyor.

Bu vadeler dışında vade tercih edilebilir mi? Evet, Akbank’tan 1 ayla 36 ay arasında istenilen vadede ihtiyaç kredisi çekilebiliyor.

Hesaplama yapabileceğim bir yer var mı? Akbank’ın resmi internet web sitesini ziyaret etmeniz durumunda anasayfada yer alan kredi hesaplama aracını göreceksiniz. Kredi hesaplama aracı kullanılarak istenilen tutar ve vade için ne kadar kredi taksidi ödeneceği kolaylıkla hesaplanabiliyor.

Hesaplamayı yaptıktan sonra hemen kredi başvurusu yapabilir miyim? Evet, hesaplama aracının altında bulunan Hemen Başvur butonuna tıklayarak anında kredi başvurusu yapabilirsiniz.

En son ve güncel oranları ve taksit tutarlarını nereden öğrenebilirim? En son kredi faiz oranlarını, aylık taksit tutarlarını Akbank’ın web sitesinden öğrenmek mümkün.

Tags : , , , ,

0 thoughts on “Akbank 10000 TL Kredi Aylık Taksit Ne Kadar Olur”

Bir Yorum Yazın

Devamını oku:
Kredi Kartında Asgari Ödeme Yapınca Faiz İşlemez mi?

Yapılan araştırmalar kredi kartı kullanıcılarının büyük bölümünün asgari ödeme yapmakla yetindiğini, esas borcunu kapatmadığını gösteriyor. "Bankanın ekstrede bildirdiği asgari tutarı...

72 Ay Vadeli Kredi Kartı Yapılandırması Ne Zaman Başlayacak?

Kredi kartı borçlarını yapılandırma fırsatı vatandaşa can simidi gibi geldi. Birikmiş borçlarını ödeyemediği için "borcu borçla çevirme" şansını dahi bulamayan...

Kapat