Akbank 3 Ay Ertelemeli Bayram Kredisi 2016

Akbank Ramazan Bayramı kredi kampanyası başladı. 3 ay ertelemeli olarak sunulan Akbank Bayram Kredisi bu özelliği sayesinde 2 bayram arası ödeme yaptırmıyor. Akbank 2016 Bayram Kredisi 36 ay vadeli olarak kullanılabiliyor. Ama dileyenler 3 ay erteleme seçeneğinden yararlanarak ödemelerine 3 ay sonra başlıyorlar.

2016 Ramazan Bayramı yaklaşırken bankaların kredi kampanyaları yarışı hızlandı. Bayram Kredileri arasında dikkat çeken kampanyalardan biri de Akbank’tan geldi. Akbank her yıl olduğu gibi bu yıl da Bayram Kredisi fırsatı sunmaya devam ediyor.

Akbank Bayram Kredisi % 1.24 faiz oranıyla kullanılıyor. Kredi istenirse 36 ay vadeli, istenirse 3 ay ertelemeli olarak 33 ay vadeli olarak alınabiliyor.

Bayram Kredisi başvurusu Akbank Telefon Şubesi, Akbank Direkt ya da Akbank Şubeleri aracılığıyla yapılabiliyor. Belgesiz, imzasız Direkt Kredi seçeneği bu yıl sunulan büyük kolaylıklardan biri. Direk Kredi bilgisayar ya da cep telefonundan Akbank Direkt’e girerek yapılıyor. Akbank Telefon Şubesi’nin numarası ise 444 25 25.

Akbank iki bayram arası ödemesi olmayan kredi kampanyası 30 Haziran 2016 tarihine kadar devam edecek.

Tags : , ,

0 thoughts on “Akbank 3 Ay Ertelemeli Bayram Kredisi 2016”

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Devamını oku:
Bankaların “Emekliyi Çekme” Yarışı Hızlandı

Emeklilere maaş promosyonunda sona gelinirken, bankalar arasında "Emekli Bankacılığı" alanında yoğun rekabet başladı. Deyim yerindeyse tam anlamıyla bir "emekliyi çekme"...

Kredi kartı gecikme faizinde indirim yapıldı

Merkez Bankası, kredi kartı işlemlerinde uygulanan azami faiz oranlarında indirim yapıldığını açıkladı. Buna göre, 1 Ocak 2017 tarihinden itibaren kredi...

Kapat