Akbank 3 Ay Ertelemeli Bayram Kredisi 2016

Akbank Ramazan Bayramı kredi kampanyası başladı. 3 ay ertelemeli olarak sunulan Akbank Bayram Kredisi bu özelliği sayesinde 2 bayram arası ödeme yaptırmıyor. Akbank 2016 Bayram Kredisi 36 ay vadeli olarak kullanılabiliyor. Ama dileyenler 3 ay erteleme seçeneğinden yararlanarak ödemelerine 3 ay sonra başlıyorlar.

2016 Ramazan Bayramı yaklaşırken bankaların kredi kampanyaları yarışı hızlandı. Bayram Kredileri arasında dikkat çeken kampanyalardan biri de Akbank’tan geldi. Akbank her yıl olduğu gibi bu yıl da Bayram Kredisi fırsatı sunmaya devam ediyor.

Akbank Bayram Kredisi % 1.24 faiz oranıyla kullanılıyor. Kredi istenirse 36 ay vadeli, istenirse 3 ay ertelemeli olarak 33 ay vadeli olarak alınabiliyor.

Bayram Kredisi başvurusu Akbank Telefon Şubesi, Akbank Direkt ya da Akbank Şubeleri aracılığıyla yapılabiliyor. Belgesiz, imzasız Direkt Kredi seçeneği bu yıl sunulan büyük kolaylıklardan biri. Direk Kredi bilgisayar ya da cep telefonundan Akbank Direkt’e girerek yapılıyor. Akbank Telefon Şubesi’nin numarası ise 444 25 25.

Akbank iki bayram arası ödemesi olmayan kredi kampanyası 30 Haziran 2016 tarihine kadar devam edecek.

Tags : , ,

0 thoughts on “Akbank 3 Ay Ertelemeli Bayram Kredisi 2016”

Bir Yorum Yazın

Devamını oku:
İşsizlik Maaşı Nasıl Alınıyor, Şartları Neler?

İşsizlik Maaşının yeni yılla beraber 2.000 TL'nin üzerine çıkacağı şeklindeki söylentiler, bu konuyu bir anda ön plana çıkarttı. İşsizlik maaşı...

Sonbahar otomobil kampanyaları sıfır faizle başladı

Taşıt kredilerinde beklenen canlılığın bir türlü sağlanamaması karşısında sonbahar kampanyaları erken başladı. Türkiye'deki otomotiv şirketlerinin bir kısmı sıfır faizli, bir...

Kapat