Akbank 3 Ay Ertelemeli Bayram Kredisi 2016

Akbank Ramazan Bayramı kredi kampanyası başladı. 3 ay ertelemeli olarak sunulan Akbank Bayram Kredisi bu özelliği sayesinde 2 bayram arası ödeme yaptırmıyor. Akbank 2016 Bayram Kredisi 36 ay vadeli olarak kullanılabiliyor. Ama dileyenler 3 ay erteleme seçeneğinden yararlanarak ödemelerine 3 ay sonra başlıyorlar.

2016 Ramazan Bayramı yaklaşırken bankaların kredi kampanyaları yarışı hızlandı. Bayram Kredileri arasında dikkat çeken kampanyalardan biri de Akbank’tan geldi. Akbank her yıl olduğu gibi bu yıl da Bayram Kredisi fırsatı sunmaya devam ediyor.

Akbank Bayram Kredisi % 1.24 faiz oranıyla kullanılıyor. Kredi istenirse 36 ay vadeli, istenirse 3 ay ertelemeli olarak 33 ay vadeli olarak alınabiliyor.

Bayram Kredisi başvurusu Akbank Telefon Şubesi, Akbank Direkt ya da Akbank Şubeleri aracılığıyla yapılabiliyor. Belgesiz, imzasız Direkt Kredi seçeneği bu yıl sunulan büyük kolaylıklardan biri. Direk Kredi bilgisayar ya da cep telefonundan Akbank Direkt’e girerek yapılıyor. Akbank Telefon Şubesi’nin numarası ise 444 25 25.

Akbank iki bayram arası ödemesi olmayan kredi kampanyası 30 Haziran 2016 tarihine kadar devam edecek.

Tags : , ,

0 thoughts on “Akbank 3 Ay Ertelemeli Bayram Kredisi 2016”

Bir Yorum Yazın

Devamını oku:
Garanti Bankası 327 Lira Taksitle Bayram Kredisi 2017

2017 yılının Ramazan Bayramı tatili sadece dört gün olsa da, dokuz günlük süreye yayılmasa da, bayramın getirdiği ihtiyaçlar bitmez. Akdeniz...

Kredi mi çekmeli, nakit avans mı?

Shakespeare’in ünlü “olmak ya da olmamak” cümlesini ihtiyaç dönemlerimize uyarlarsak “ihtiyaç kredisi çekmek ya da nakit avans kullanmak, işte bütün...

Kapat