Akbank Ayda Sadece 370 Liraya Sonbahar Kredisi

Akbank’ın ayda sadece 370 TL taksit ödemeli Sonbahar Kredisi kampanyası başladı. Kaçırılmayacak fırsatlarla dolu kampanya kapsamında 36 ay vadeye kadar 10.000 TL tutarında kredi kullanılabiliyor Üstelik kredinin geri ödemesi de 3 ay ertemeli olarak 2016 Ocak ayında başlıyor.

31 Ekim 2015 akşamına kadar devam edecek olan kampanyada 12 ay, 24 ay ve 36 ay olmak üzere üç tane vade seçeneği var. 10.000 TL tutarında sonbahar kredisini 36 ay vade için kullananların, aylık % 1.37 faiz oranı üzerinden ayda 370 TL taksit ödemesi yapması yeterli oluyor. Kullandığı krediy 24 ayda geri ödemeyi seçenlerin faiz oranı % 1.37’de aynı kalırken ayda 507 TL taksit ödemesi yapıyorlar. Aynı tutarda krediyi 12 ay vadeli kullananların ödemesi gereken aylık taksit tutarı ise 925 TL oluyor. Kredi tahsis ücretinin her üç vade için de 50 TL olarak alındığını belirtelim.

Akbank Sonbahar Kredisi, internetten belgesiz, imzasız, hemen şimdi kullanıbileceği gibi Akbank Direkt İnternet’ten özel indirimlerle de kullanılabiliyor. Akbank şubelerinden kredi çekmek isteyenlerin ise nüfus cüzdanı veya sürücü belgesi aslı ve fotokopisiyle başvuru yapması gerekiyor. Başvuru sırasında ayrıca gelir belgesi de isteniyor ama Akbank maaş müşterilerinin gelir belgesi getirmesine gerek kalmıyor. Banka yetkililerinin gerek görmesi halinde adres teyidi amaçlı ikametgah belgesi de talep edilebiliyor.

Akbank Sonbahar Kredisinin faiz ve maliyet hesaplamaları için Akbank İnternet Şubesinde bulunan “Kredi Hesaplama” butonuna tıklamak yeterli oluyor. Buradan hangi tutarda kredi kullanabileceğinizi de öğrenebilirsiniz.

Tags : , , , ,

0 thoughts on “Akbank Ayda Sadece 370 Liraya Sonbahar Kredisi”

Bir Yorum Yazın

Devamını oku:
İş Bankası Uygun Faizli Bahar Kredisi – Son Tarih 4 Nisan

İş Bankası'nın şubat ayında startını verdiği her bütçeye uygun ihtiyaç kredisi kampanyası sona doğru adım adım yaklaşıyor. 4 Nisan 2017...

İş Bankası Yeni Yıl Kredi Kampanyası 2016

İş Bankası'nın her yıl bugünlerde düzenlediği geleneksel Yeni Yıl Kredisi kampanyası uygun faiz oranlarıyla başladı. İş Bankası'nın 2016 Yeni Yıl...

Kapat