Akbank Direkt Kredi Şubeye Gitmeden Nasıl Kullanılır

En yeni ve en çağdaş teknolojiyi hemen uygulamasıyla tanınan Akbank, son kredi ürünü Direkt Kredi ile şubeye bile gitmeden anında kredi kullanma kolaylığı getirdi. Direkt Kredi sistemini tercih eden Akbank müşterileri, çektikleri krediyi hemen o anda kendi hesaplarına aktarabiliyor. Akbank Direkt Kredi, bu yönüyle de şubeye gidecek zamanı olmayanların geniş ilgisini görüyor.

Öncelikle belirtelim ki, eğer Akbank müşterisi iseniz Direkt Kredi’yi hemen kullanabilir, anında hesabınıza aktarılmasını sağlayabilirsiniz. Zaten Akbank müşterisi olanlar için Akbank internet sitesine şifreleriyle giriş yapmak ve Anında Kredi butonuna tıklamaktan başka işlem yok.

Akbank Direkt Kredi’de kullanılabilecek en fazla kredi tutarının 15.000 TL olduğunu belirtelim. 15.000 TL yeterli gelmiyorsa ve daha fazlasına ihtiyacınız varsa en yakın Akbank şubesine gitmeniz gerekiyor.

Akbank müşterisi olmayanların ise öncelikle bir hesap açması gerekiyor. Nüfus cüzdanı ve ikamet belgesiyle Akbank şubesine uğrayıp hesap açtıranlara talep etmeleri durumunda internet şubesi şifresi veriliyor. Böylece Akbank müşterisi olarak internet şubesine şifreli giriş yapıyorlar ve Direkt Kredi butonuna tıklamak suretiyle geri ödeme tutarının ne kadar olduğunu kendileri hesaplayıp kredi tutarını kendi hesaplarına aktarıyorlar. Parayı kağıt para olarak istiyorlarsa en yakın Akbank ATM’sine giderek oradan alabiliyorlar.

Tags : , , , , ,

0 thoughts on “Akbank Direkt Kredi Şubeye Gitmeden Nasıl Kullanılır”

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Devamını oku:
2016 Kurban Bayramı Tatili Ne Zaman? 9 Gün Tatil Var mı?

İslam dininde Hicri takvimin Zilhicce ayının onuncu gününde başlayan ve dört gün süren Kurban Bayramı'nın bu yıl ne zaman başlayacağı...

78 TL Taksitle 5000 TL Halk Günü Kredisi Halkbank’ta

Halkbank 78 TL'den başlayan taksitlerle 5.000 TL Halk Günü Kredisi veriyor. Halkbank'ın geleneksel yıldonümü kredilerinden biri olan 78. yıla özel...

Kapat