Akbank İki Bayram Arası Ödemesi Olmayan Kredi

Akbank’ın Haziran 2016 bayram öncesi kredi kampanyası başladı. 30 Haziran tarihine kadar devam edecek kampanyada kredi kullananlar dilerlerse üç ay boyunca ödeme yapmıyorlar. 3 ay ertelemeli olarak sunulan kredi seçeneği sayesinde Akbank’ın bu yılki bayram kredisi ‘İki Bayram Arası Ödemesi Olmayan Kredi’ye dönüşüyor.

Akbank 2016 Bayram Kredisi faiz oranları % 1.24’den başlıyor. Şubeden Bayram Kredisi başvurusu yapacaklar için bu oran geçerli. Akbank Direkt ve Akbank Telefon Şubesi aracılığıyla Bayram Kredisi kullananlar % 1.39 faiz oranından yararlanıyor. Akbank Direkt’te kredi başvurusu evraksız ve imzasız olarak hemen gerçekleşiyor ve sonuçlanıyor. Kredi değerlendirmesi müşterinin Akbank’taki bilgileri doğrultusunda yapılıyor ve kredi hemen kullanılabilir hale geliyor. 15.000 TL’ye kadar anında hesaba geçecek kredi kullanmak mümkün.

Şubeden kredi başvurusu yapanlardan nüfus cüzdanı, gelir belgesi ve özel sektör çalışanlarından SGK hizmet dökümü isteniyor. Akbank maaş müşterisi olanlardan ve emeklilerden herhangi bir belge istenmiyor.  Akbank 2016 Bayram Kredisi kampanyası 30 Haziran tarihine kadar devam edecek.

3 ay erteleme seçeneğinden yararlananlar geri ödemelerini 36 ay yerine 33 ayda yapıyorlar.

Tags : , , ,

0 thoughts on “Akbank İki Bayram Arası Ödemesi Olmayan Kredi”

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Devamını oku:
Cumartesi Günü Çalışan Banka Var mı? Haftasonu Açık Banka

Haftasonu tatili çoğu sektörde ve işyerinde pazarla sınırlı olduğu için bankaların hangi günler açk olduğu kafaları karıştırıyor. Ülkemizde 2 günlük...

Bayramda Yavuz Sultan Selim Köprüsü Ücretsiz mi 3. Köprü

Kurban Bayramı tatili günleri boyunca köprü ve otoyolların ücretsiz olduğu açıklandı. Ancak iki köprü bundan istisna edildi: Yavuz Sultan Selim...

Kapat