Akbank SMS Kredi Başvurusu Nasıl Yapılır

Bugünlerde cepten kredi denildiğinden artık bankaların cep şubelerinden verilen kredileri anlasak da hala hayatımızda önemli yeri olan bir kredi başvuru yöntemi var: SMS atarak kredi başvurusu yapmak. Akbank SMS Kredi de kısa mesaj göndererek kredi başvurusu yapma temeline dayanan bir kredi olarak güncelliğini koruyor. Akbank SMS Kredi başvurusu 4425’e kısa mesaj atarak yapılıyor.

SMS Kredi başvurusu yapıldıktan sonra bankadan gelen cevapta ne kadar kredi alabileceğinizi öğreniyorsunuz. Bunun ardından da istediğiniz Akbank şubesine giderek sadece kimlik belgenizle kefilsiz olarak kredinizi kullanıyorsunuz.

Peki, Akbank SMS Kredi başvurusu nasıl yapılıyor? Akbank SMS Kredi başvurusu yapmak çok kolay. Cep telefonunuzdan Kredi yazarak boşluk bırakın, Vatandaşlık Numaranızı yazın ve 4425’e gönderin. Tüm yapmanız gereken bu. SMS kredi başvurusu 20.000 TL’ye kadar olan krediler için yapılabiliyor. Başvuru sadece ihtiyaç kredileri için geçerli. Taşıt kredisi ya da konut kredisi gibi diğer krediler için SMS Kredi başvurusu yapılamıyor.

SMS Kredi başvuru numarası olan 4425’e yapılan başvurularla maksimum 20.000 TL kredi, maksimum 36 ay vade ile kullanılıyor. 20.000 TL’nin üzerindeki kredi başvuruları Akbank Şubeleri’nden yapılıyor.

GSM operatörünüz Vodafone veya Avea olanların kredi başvuru mesajlarını 0532 750 25 25’e göndermeleri gerekiyor.

Tags : , , , , , , , , ,

0 thoughts on “Akbank SMS Kredi Başvurusu Nasıl Yapılır”

Bir Yorum Yazın

Devamını oku:
Bankaların Bayram Kredisi Nedir? Kolayca Alınıyor mu?

Türkiye'de faaliyet gösteren bankalar, yılın bazı dönemleri için özel ihtiyaç kredisi kampanyası yapıyorlar. Bunun çok çeşitli örnekleri var. Yılbaşı Kredisi,...

İşsizlik Maaşı Nasıl Alınıyor, Şartları Neler?

İşsizlik Maaşının yeni yılla beraber 2.000 TL'nin üzerine çıkacağı şeklindeki söylentiler, bu konuyu bir anda ön plana çıkarttı. İşsizlik maaşı...

Kapat