Akbank SMS Para: Tek bir SMS ile anında 500 TL

Akbank SMS Para sistemi ile tek bir SMS yollayarak anında 500 TL SMS Para çekebileceğinizi biliyor muydunuz? Akbank Axess sahipleri, uygun faizli ve masrafsız bu seçeneğin uzun süredir farkında ve yoğuun olarak kullanıyorlar. Bu yazımızda tamamen ücretsiz Akbank SMS Para sistemini, bilmeyenler için tanıtacağız.

Akbank Axess Kredi Kartı sahipleri, tek bir SMS ile uygun faiz oranlı SMS Para’ya aynı gün içinde ulaşarak nakit ihtiyaçlarına kolay çözüm buluyor. Geri ödemesini de 3 ay ile 9 ay taksit imkanıyla sıkıntı yaşamadan yapabiliyor.

Akbank SMS Para sisteminde 200 TL ile 15.000 TL arasında çekim yapılabiliyor. Ancak en yoğun SMS Para kullanımının 500 TL ve 2.000 TL olduğunu görüyoruz. 500 TL tutarında SMS Para kullanmayı tercih edenler, buna 3 taksit yaptırdıkları takdirde aylık 174 TL taksit ödemesi yapıyor. 9 taksit yaptırırlarsa aylık taksit tutarı 62.50 TL’ye kadar iniyor. 2,000 TL SMS Para kullananların taksit tutarı ise 3 ay vadede aylık 699 TL, 8 ay vadede aylık 250 TL gibi ödemesi kolay bir rakam oluyor.

Akbank SMS Para kullanmak için; cep telefonunda PARA yazıp bir boşluk bırakarak Axess kartının son altı hanesini 5990’a göndermeniz yeterli oluyor. 9 taksitle SMS Para almak için PARA9 yazıp, Axess Kredi Kartının son 6 hanesini ve dilediğiniz tutarı 5990’a göndermek yeterli oluyor. Aylık faiz oranının % 2.02 seviyesinde olduğunu belirtelim. Onaylanan SMS Para hesaba geçtikten sonra, hesaptaki para Neo kart ile en yakın Akbank Şubesi veya ATM’sinden çekilebiliyor.

Tags : , , , , , , ,

0 thoughts on “Akbank SMS Para: Tek bir SMS ile anında 500 TL”

Bir Yorum Yazın

Devamını oku:
Devletten Emekliye Avans Var mı? Tutarı Kaç Maaş Olacak?

Emeklilere devletten avans niteliğinde kredi verileceği yolundaki haberler bugünlerde yeniden gündeme geldi. Birkaç ay önce ortaya atılan ancak bir sonuç...

Kurban Bayramı’nda Cuma Günü Bankalar Açık mı?

Kurban Bayramı 12 Eylül Pazartesi günü resmen başlıyor. Dört günlük Kurban Bayramı bu yıl 13 Eylül Salı, 14 Eylül Çarşamba...

Kapat