Akbank Sonbahar 2015 Kredisi – Ayda 434 TL Taksitle

Akbank’ın tüm müşterileri için hazırladığı “Ayda Sadece 434 TL Taksitle Sonbahar Kredisi” kampanyası uzun bayram tatilinin bitişiyle birlikte start aldı. 28 Eylül 2015 tarihinden itibaren devreye giren Akbank Sonbahar Kredisi, cazip faiz oranları ve her bütçeye uygun vade seçenekleri getiriyor ve masrafların yoğunlaştığı sonbahar kış döneminde aile bütçesini rahatlatıyor.

Akbank Sonbahar Kredisi kullananlar, okul alışverişinden kışlık giyim ihtiyaçlarına kadar her türlü masraflarını rahatça karşılıyorlar. Üstelik kampanyanın 3 ay taksit erteleme seçeneği de bulunuyor. 3 ay erteleme seçeneğini tercih edenlerin ilk taksiti 2015 Aralık ayında başlayacağı için önemli bir avantaj getiriyor.

Akbank Sonbahar Kredisi kampanyasında 12.000 TL tutarında ihtiyaç kredisini 36 ay vade için kullananların ayda sadece 434 TL taksit ödemesi yapması yeterli oluyor. Kredinin faiz oranının aylık % 1.25 gibi cazip bir noktada olduğunu belirtelim. Bu arada kullanılan kredi tutarı üzerinden binde 5 oranında kredi tahsis ücreti alındığını da ekleyelim.

Üst limiti 75.000 TL olan Akbank kampanyasında istenilen tutarda kredi kullanmak mümkün… Sonbahar Kredisi için Akbank şubelerinin yanısıra internet üzerinden belgesiz, imzasız kolay başvuru da yapılabiliyor. Çeşitli tutarlardaki kredinin maliyet hesapları için Akbank internet sitesinde bulunan Kredi Hesaplama butonuna tıklanabiliyor.

Akbank şubelerine yapılacak kredi başvurularında nüfus cüzdanı ve sürücü belgesi aslı ve fotokopisi gerekiyor. Banka tarafından gerekli görülmesi halinde adres teyidi amaçlı belge talep edilebiliyor. Ayrıca gelir belgesi ve maaş bordrosu da isteniyor ama Akbank maaş müşterilerinin bu belgeyi getirmesine gerek olmuyor.

Tags : , , , , ,

0 thoughts on “Akbank Sonbahar 2015 Kredisi – Ayda 434 TL Taksitle”

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Devamını oku:
Ziraat Bankası Masrafsız Tüketici Kredisi Kampanyası

Hükümetin aldığı son kararla ihtiyaç kredilerinde en uzun vadenin 36 aydan 48 aya çıkarılmasıyla birilkte bankaların kredi kampanyaları hız kazandı....

Bayram Sonrası Devam Eden Kredi Kampanyaları

Bankaların Kurban Bayramı öncesi başlattığı kredi kampanyalarının bir kısmı, uzun tatil sonrasında da devam ediyor. Müşterilerinin gösterdiği büyük ilgi üzerine...

Kapat