Akbank Sonbahar Kredisi 362 TL Taksitle 10000 Lira

Akbank Sonbahar Kredisi kampanyası 30 Ksaım 2015 tarihine kadar devam ediyor. Sonbahar aylarının gelmesiyle birlikte ihtiyaçlar arttı. Akbank her türlü nakit ihtiyacı için uygun koşullarla ihtiyaç kredisi kullanma fırsatı sunuyor. Sonbahara özel Akbank ihtiyaç kredisi ile her ihtiyacı zorlanmadan karşılamak mümkün.

Akbank Sonbahar Kredisi ile ayda 362 TL taksitle 36 ay vadeli olarak 10.000 TL kredi kullanmak mümkün. Geri ödemelerini daha sonra yapmaya başlamak isteyenler için 3 ay erteleme seçeneği sunuluyor. 3 ay erteleme seçeneğini tercih edenler kredilerini şimdi kullanıyor ve geri ödemeye Şubat 2016’da başlıyor.

Akbank Sonbahar Kredisi için son başvuru tarihi 30 Kasım 2015. Şubeden ya da Akbank Direkt İnternet ve Akbank Com Tr’den kredi başvurusu yapmak mümkün. Webden ve Direkt İnternet’ten belgesiz, imzasız, hemen kredi başvurusu yapılabiliyor. Şubeden başvuru için kimlik ya da sürücü belgesi, gelir belgesi ve özel sektör çalışanlarından SGK hizmet dökümü isteniyor. Maaş müşterileri sadece kimlik ve sürücü belgeleriyle kredi başvurusu yapabiliyorlar.

Tags : , , , , ,

0 thoughts on “Akbank Sonbahar Kredisi 362 TL Taksitle 10000 Lira”

Bir Yorum Yazın

Devamını oku:
Odeabank – Günde 4 TL Taksitle Bayramda Nakit Hazır Kredisi

Odeabank'ın televizyon için hazırladığı tanıtım reklamlarında, "Bu yıl bayram Nakit Hazır kredisi aldığınız güne geliyor" denilmiş. Odeabank'ın 2016 Ramazan Bayramı...

7 Adımda Kredi Kartını Doğru Kullanma Rehberi

Kredi kartımızı kullanırken ayağımızı yorganımıza göre uzatmaya dikkat etmemiz gerektiği gibi, güvenlik önlemlerini de ihmal etmemeliyiz. Kart kullanıcıları özellikle şunları...

Kapat