Akbank Sonbahar Kredisi 362 TL Taksitle 10000 Lira

Akbank Sonbahar Kredisi kampanyası 30 Ksaım 2015 tarihine kadar devam ediyor. Sonbahar aylarının gelmesiyle birlikte ihtiyaçlar arttı. Akbank her türlü nakit ihtiyacı için uygun koşullarla ihtiyaç kredisi kullanma fırsatı sunuyor. Sonbahara özel Akbank ihtiyaç kredisi ile her ihtiyacı zorlanmadan karşılamak mümkün.

Akbank Sonbahar Kredisi ile ayda 362 TL taksitle 36 ay vadeli olarak 10.000 TL kredi kullanmak mümkün. Geri ödemelerini daha sonra yapmaya başlamak isteyenler için 3 ay erteleme seçeneği sunuluyor. 3 ay erteleme seçeneğini tercih edenler kredilerini şimdi kullanıyor ve geri ödemeye Şubat 2016’da başlıyor.

Akbank Sonbahar Kredisi için son başvuru tarihi 30 Kasım 2015. Şubeden ya da Akbank Direkt İnternet ve Akbank Com Tr’den kredi başvurusu yapmak mümkün. Webden ve Direkt İnternet’ten belgesiz, imzasız, hemen kredi başvurusu yapılabiliyor. Şubeden başvuru için kimlik ya da sürücü belgesi, gelir belgesi ve özel sektör çalışanlarından SGK hizmet dökümü isteniyor. Maaş müşterileri sadece kimlik ve sürücü belgeleriyle kredi başvurusu yapabiliyorlar.

Tags : , , , , ,

0 thoughts on “Akbank Sonbahar Kredisi 362 TL Taksitle 10000 Lira”

Bir Yorum Yazın

Devamını oku:
Finansbank Günde 9 TL Taksitle 7500 TL Bayram Kredisi

Finansbank’ın günde 9 TL taksitle 7.500 TL Bayram Kredisi kampanyası devam ediyor. Geçtiğimiz bayramlarda büyük ilgi gören kampanya kapsamında 36...

Akbank İki Bayram Arası Ödemesi Olmayan Kredi 2017

Akbank Bayram Kredisi 2017 Kampanyası 3 ay taksit erteleme fırsatıyla başladı. Bu yıl Bayram Kredisini Akbank'tan kullananlar, ilk taksit ödemesini...

Kapat