Akbank – Yattığın Yerden Hesabına Yatan Kredi

Akbank - Yattığın Yerden Hesabına Yatan Kredi

Akbank’ın “Yattığın Yerden Hesabına Yatan Kredi” reklamlarıyla tanıtımını yaptığı Direkt Kredi kampanyası geniş ilgi görmeye devam ediyor. Kurban Bayramını da kapsayacak şekilde uzatılan kampanyada nakit ihtiyaçlara hızlı çözüm sağlanırken reklamda oldugu gibi direkt krediniz anında hesabınıza yattığı için hasta yatağında bile imdadınıza yetişiyor. Bu açıdan bakıldığında nakit ihtiyaçları için 7/24 hızlı çözümlerden birisinin Akbank Direkt Kredi kampanyasında olduğunu söyleyebiliriz. Çünkü krediniz şubeye gitmeden hesabınıza geliyor.

Akbank Direkt Kredi kampanyasında 15.000 TL’ye kadar kredi talepleri, belgesiz ve imzasız olarak anında karşılanıyor. 7 gün 24 saat kesintisiz hizmet verilen Direkt Kredi sayesinde paranızı sadece birkaç saniye içerisinde banka hesabınızda görebiliyorsunuz.
15.000 TL’ye kadar kredinizi 7/24 belgesiz, imzasız anında kullanabilir, paranızı birkaç saniye içerisinde hesabınızda görebilirsiniz.

Akbank Direkt Kredi’ye hemen başvuru yapmak için Akbank Direkt İnternet veya Akbank Direkt Mobil’e giriş yaparak Direkt Kredi formunu doldurmanız yeterli oluyor. Aynı başvuru işlemini Akbank Telefon Şubesini arayarak da yapabilirsiniz.

Akbank Direkt Kredi kampanyasında uygulanan faiz oranları ve vadelerle ilgili ayrıntılı bilgi Akbank internet sitesinde bulunuyor. Akbank’tan ne kadar ihtiyaç kredisi kullanabileceğinizi öğrenmek için Kredi Hesapla butonuna tıklayabilirsiniz. Akbank’ın kredi uzmanları, detaylı bilgi için biz sizi arıyor ve tüm sorularınızı yanıtlıyor. İsterseniz bütçenize en uygun krediyi ve aylık taksitlerinizi birlikte hesaplayabilirsiniz.

Tags : , , , , , , , , ,

0 thoughts on “Akbank – Yattığın Yerden Hesabına Yatan Kredi”

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Devamını oku:
Bugün Bankalar Öğleden Sonra Açık mı?

Bugün (28 Ekim 2016 Cuma) saat 13:00'ten itibaren Cumhuriyet Bayramı resmen başlıyor. 29 Ekim Cumhuriyet Bayramı kutlamaları yarın akşama kadar...

Garanti İnternet Şubesi’nde Yeni Yıl Yenilikleri

Hiç kesintisiz 7 gün 24 saat hizmet veren Garanti İnternet Şubesi'nin tasarımı dünya trendlerine göre yenilendi. Yeni yılın hemen öncesinde...

Kapat