Akbank Yeni Yıl Kredisi 2016 362 TL Taksitle 10000 TL

Akbank 2016 Yeni Yıl Kredisi kampanyası devam ediyor. Son başvuru tarihinin 31 Aralık 2015 olduğu Akbank Yeni Yıl Kredisi 3 Ay ertelemeli olarak kullanılabiliyor. Akbank’ta!n kredi kullananlar yeni yıla özel ihtiyaç kredisi fırsatlarıyla hayallerini gerçekleştiriyorlar.

Akbank’ta sadece 362 TL taksitle ile 10.000 TL ihtiyaç kredisi kullanmak mümkün. Kredinin vadesi 36 ay. Dileyenler 3 ay erteleme seçeneğini tercih ederek kredilerini hemen kullanıyorlar ve geri ödemeye Mart 2016’da başlıyorlar.

Akbank Yeni Yıl Kredisi’nin aylık faiz oranı % 1.25. Yıllık toplam maliyet % 19.9885 düzeyinde gerçekleşiyor. Kredi için son başvuru tarihi 31 Aralık 2015.

Şubeden yapılan kredi başvurularında nüfus cüzdanı ya da sürücü belgesi ve gelir belgesinin getirilmesi yeterli oluyor. Akbank maaş müşterilerinden gelir belgesi talep edilmiyor. Özel sektör çalışanlarının ayrıca SGK hizmet dökümü belgesi getirmeleri gerekiyor. Maaş müşterileri için bu belge de zorunlu değil.

Tags :

0 thoughts on “Akbank Yeni Yıl Kredisi 2016 362 TL Taksitle 10000 TL”

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Devamını oku:
Bağ-Kur’lular İçin Krediyle Emeklilik Fırsatı Başladı

Sosyal Güvenlik Kurumu (SGK) ile Ziraat Bankası geçtiğimiz günlerde yüz binlerce prim borçlusunu emekli edebilecek Krediyle Emeklilik Protokolü'nü imzaladı. Borçlu...

Devletten Emekliye Avans Var mı? Tutarı Kaç Maaş Olacak?

Emeklilere devletten avans niteliğinde kredi verileceği yolundaki haberler bugünlerde yeniden gündeme geldi. Birkaç ay önce ortaya atılan ancak bir sonuç...

Kapat