Akbank’tan Acil Nakit İhtiyacınız İçin Bedava Hızlı Para

Akbank Hızlı Para, acil nakit paraya ihtiyaç duyan herkesin yardımına koşuyor. Tamamen ücretsiz olan ve 9 aya varan taksitlerle rahatça geri ödenebilen Hızlı Para avantajları, Akbank Axess kullanıcılarını bekliyor. Akbank Axess kredi kartı kullanıcıları, Hızlı Para ile nakit ihtiyaçlarına evraksız, belgesiz ve hiçbir ücret ödemeden çözüm buluyorlar. Şubeye gitmeden haftanın her günü (hafta sonu tatilinde bile) Hızlı Para alınabiliyor, 9 aya varan taksitlerle geri ödenebiliyor.

Akbank Hızlı Para sisteminde acil ihtiyaçlar için en az 500 TL, en fazla 20.000 TL tutarında Hızlı Para çekilebiliyor. Axess Kredi Kartı sahibinin tercihine göre 2 ay ile 9 ay arasında vade seçeneği bulunuyor. Aylık akdi faiz oranı ise % 2.02 seviyesinde bulunuyor. Kredi tahsis ücreti veya başka bir isim altında herhangi bir masraf ve ücret ödenmiyor.

Akbank Hızlı Para’ya Nasıl Ulaşılır?

Akbank Hızlı Para’ya ulaşmanın en kısa ve en kestirme yönteminin akbank Direkt İnternet olduğunu söyleyebiliriz. Akbank Direkt İnternet sitesine şifreli giriş yaptıktan sonra Kart İşlemleri menüsünün içinde bulunan Hızlı Para butonuna tıklamak yeterli oluyor. İnternet kullanmak istemeyenler, en yakın Akbank ATM veya şubesine uğrayarak aynı işlemi yapabiliyor. Dileyenler de cep telefonundan HP yazıp 6665’e SMS gönderiyor.

Akbank Direkt’e ister müşteri numaranızla; isterseniz Akbank kredi kartı bilgilerinizle giriş yapabilirsiniz. Akbank Direkt şifreniz yoksa veya şifrenizi hatırlamıyorsanız Şifre Al’a tıklayarak şifrenizi hemen alabilirsiniz.

Tags : , , , , , , , ,

0 thoughts on “Akbank’tan Acil Nakit İhtiyacınız İçin Bedava Hızlı Para”

Bir Yorum Yazın

Devamını oku:
Emekli ve memurların ocak ayı zamlı maaşları belli oldu

Emeklilerin ve memurların 2017 ocak ayındaki yeni zamlı maaşları şimdiden şekillendi, asgari ücretliler ise Asgari Ücret Tespit Komisyonu’ndan çıkacak karara...

İnternete Sızan Kimlik Bilgisi ile Kredi Çekilir mi?

Bu haftanın önemli konularından biri kimlik bilgilerinin çalınması ve internete sızdırılması oldu. Yetkililer önemli birşey olmadığını söylerken, uzmanlar sızdırılan kimlik...

Kapat