Anında Kredi İş Bankası 7 24 15.000 TL

İş Bankası Anında Kredi ile 7 – 24 15.000 TL’ye kadar kredi anında hesapta. İş Bankası ihtiyaç kredisi başvurusunu İşbank İnternet Şubesinden veya İşCep’ten yapanların kredileri anında hesaplarına yatıyor. Başvuru 7 gün 24 saat her zaman yapılabiliyor. Kredi başvurusunun onaylanmasının ardından istenen kredi tutarı anında hesapta gözüküyor. Şubeye gitmeye gerek kalmadan kredi kullanmanın rahatlığı Anında Kredi ile yaşanıyor.

Anında Kredi başvurusu yapmak çok kolay. Bunun için İş Bankası İnternet Şubesinden Kredilerim > Hızlı Kredi ya da İşcep’ten Kredilerim > Hızlı Kredi adımlarını takip etmek yeterli. Size düşen sadece istediğiniz kredi tutarını belirleyip yazmak.

İşbank İnternet Şubesi veya İşCep’ten 15.000 TL’ye kadar ve ve 36 ay vadeye kadar kredi başvurusu yapılabiliyor. Başvurunun onaylanmasının ardından talep edilen tutar İş Bankası’ndaki vadesiz TL mevduat hesabınıza aktarılıyor.

Televizyon reklamlarını Cem Yılmaz’ın yaptığı Anında Kredi’nin reklamında sanayi çarşısını istila eden robotlara karşı savaşan sanatçı bir yandan da esnafa Anında Kredi başvurusu yaptırıyor.

Tags : , , , ,

One thought on “Anında Kredi İş Bankası 7 24 15.000 TL”

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Devamını oku:
Bayram Sonrasının İlk Kredi Kampanyası Halkbank’tan

0 günlük uzun bayram tatili geride kaldı. Kamu kurumları ve bankalar bugünden itibaren yeniden açılıyor. Tatil sonrası Halkbank şubelerine giden...

Axess Kartın Son 2 Hanesi Kadar Chip-Para

2015 yılının bitmesine az bir süre kala Axess'ten yeni yıl hediyesi geldi: kartınızın son 2 hanesi kadar chip-para. Türkiye'nin en...

Kapat