Axess Kartın Son 2 Hanesi Kadar Chip-Para

2015 yılının bitmesine az bir süre kala Axess’ten yeni yıl hediyesi geldi: kartınızın son 2 hanesi kadar chip-para. Türkiye’nin en çok tercih edilen kredi kartlarından biri olan Axess sahipleri 2016’ya girerken alışverişlerinden chip-para kazanıyor. Yalnızca Axess değil, diğer Akbank kartlarıyla yapılacak harcamalar da kazandırıyor. Kampanya 31 Aralık tarihinde sona erecek.

Axess chip-para kampanyasına katılmak için alışverişten önce kayıt yaptırmak gerekiyor. Kampanyaya kayıt olmak için YENİYIL yazarak 4566’ya SMS gönderilmesi yeterli. Axess sahiplerinin bankada kayıtlı olan cep telefonu numaralarından SMS mesajını göndermeleri gerekli.

Kayıt olduktan sonra Axess ve diğer Akbank kartlarıyla yapılacak 100 TL ve üzeri 4. harcama chip-para kazandırıyor. Kazanılacak tutar Axess kart numarasının son 2 hanesi kadar oluyor. Ancak son iki hane 50’den küçükse üzülmeyin. Çünkü bu durumda da 50 TL değerinde chip-para kazanılıyor.

Harcamaların akaryakıt, market, giyim, aksesuar, kozmetik, optik-saat ve elektronik harcaması olması gerekiyor. 100 TL ve üzeri 4. harcama kartınızın son 2 hanesi değerinde chip-para kazandırıyor. Son iki hanenin 50’den az olması durumunda chip-para hediyesi 50 TL oluyor.

İnternetten kayıt yaptırmak isteyenlerin Axess web sitesindeki “ Kampanyaya Katıl” butonuna tıklayarak kayıt yaptırması yeterli oluyor.

Aynı gün içerisinde aynı işyerinden yapılan 100 TL ve üzeri ilk harcama kampanyaya dahil kabul ediliyor. Nakit çekim işlemleri ve chip-para ile yapılan işlemler kampanyaya dahil olmuyor. Ek ve sanal kartlarla yapılan harcamalar da kampanyada kazandırıyor.

Birden fazla kartı olanların Kazanacakları chip-para tutarı, alışveriş yapılan kartlar içinde son 2 hanesi en yüksek olan karta göre belirleniyor.

KAzanılan chip-para hediyesi 06 Ocak 2016 tarihinde karta yüklenecek. Karta yüklenen chip-paranın 7 gün içinde kullanılması gerekiyor.

Tags : , ,

0 thoughts on “Axess Kartın Son 2 Hanesi Kadar Chip-Para”

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Devamını oku:
Bankadan gelen telefonun başında +1 kodu varsa dikkat…

Dolandırıcılar bankaların telefon numaralarını ve SMS formatlarını neredeyse bire bir kopyalamaya başladı. Alternatif dağıtım kanallarından yapılan dolandırıcılık yeni boyutlar kazanmaya...

Hangi memur emeklisi ne kadar ilave ikramiye alacak?

Anayasa Mahkemesi, Emekli Sandığı Kanunu'nun, "emekli ikramiyesinin hesabında 30 fiili hizmet yılından fazla sürelerin dikkate alınmayacağına" ilişkin hükmünü geçtiğimiz günlerde...

Kapat