Ayda 541 TL’ye 15.000 TL İhtiyaç Krediniz Akbank’ta

Ayda 541 TL'ye 15.000 TL İhtiyaç Krediniz Akbank'ta

Akbank’ın tüm müşterileri için hazırladığı Kredim akbank’ta kampanyası, avantajlı faiz oranı, hızlı başvuru süreci ve kolay kullanım imkanıyla geniş ilgi toplamaya devam ediyor. Televizyon reklamlarıyla da desteklenen Akbank kampanyasında çalışan veya emekli herkesin ayda yalnızca 541 TL taksit ödemesiyle 15.000 TL ihtiyaç kredisi kullanması mümkün… Kampanya bununla da sınırlı değil, dileyen de ayda 361 TL’ye 10.000 TL kredi seçeneğinden yararlanabiliyor.

Akbank kampanyasında önce 15.000 TL kredi seçeneğini inceleyelim. 36 ay vadeli kredi kullanılması halinde aylık % 1.25 avantajlı faiz oranı uygulanıyor ve 36 ay boyunca 541 TL sabit taksit ödemesi yeterli oluyor. Kredi tahsis ücreti olarak 75 TL alınıyor. 36 ay vadeli 10.000 TL kredi kullananlar ise, sadece 50 TL kredi tahsis ücreti ödüyor ve kredinin geri ödemesini ayda 361 TL sabit ve eşit taksitler halinde yapabiliyor.

Kredim Akbank’ta kampanyasına şubelerden veya internet üzerinden başvuru yapılabiliyor. Şubeden kredi kullanımında nüfus cüzdanı veya sürücü belgesi aslı ve fotokopisi isteniyor. Banka tarafından gerekli görülmesi durumunda adres teyidi amaçlı belge talep edilebiliyor. Ayrıca gelir belgesi veya maaş bordrosu da isteniyor ama maaş müşterilerinin bu belgeleri getirmesine gerek yok. Özel sektör çalışanlarından SGK Hizmet Döküm Belgesi de istendiğini belirtelim.

Akbank İnternet Şubesi, 444 25 25 Akbank Telefon Şubesi, Akbank Direkt İnternet veya Mobil’den belgesiz, imzasız Direkt Kredi kullanımı, T.C. vatandaşı, Akbank Direkt müşterisi veya Akbank Banka / Kredi kartı sahibi ve Akbank’ta kayıtlı bilgi / belgelerinde eksiklik olmayan Akbank müşterileri için geçerli… Bu özellikleri taşıyanlar, belgesiz ve imzasız Direkt Kredi’yi hemen kullanabiliyor.

Tags : , , , , , , , ,

0 thoughts on “Ayda 541 TL’ye 15.000 TL İhtiyaç Krediniz Akbank’ta”

Bir Yorum Yazın

Devamını oku:
Banka ÂTM’lerine 200 Lira yatırırken dikkatli olun

15 Temmuz darbe girişiminin ekonomiyi olumsuz etkilememesi için son dönemde toplantı üstüne toplantı yapan bankalar, bir yandan da son günlerde...

Dolar’ın Bir Sonraki Hedefi 3.18 TL mi?

Yeni yılla birlikte hareketlenen ve her gün kademe kademe yükselen Amerikan Doları, 6 Ocak Çarşamba sabahı erken saatlerde 3 TL'yi...

Kapat