Ayda 552 Liraya 15.000 Lira Akbank Kredisi – 3 Ay Ertelemeli

Ayda 552 Liraya 15.000 Lira Akbank Kredisi - 3 Ay Ertelemeli

Kredim Akbank’ta kampanyası, avantajlı faiz oranı, hızlı başvuru ve kolay kullanım fırsatlarıyla başladı. Aylık faiz oranı % 1.34 olan kampanyada 3 ay erteleme avantajı da sunuluyor. 15.000 TL tutarındaki bireysel kredisini bugün çekenler, ilk taksit ödemesini 3 ay sonra, Kasım 2016’da yapıyor.

Kredim Akbank’ta Yaz Kampanyasının koşullarına göre, 15.000 TL bireysel krediyi 36 ay vadeli kullananlar, aylık % 1.34 faiz oranından yararlanırken bunun geri ödemesini 552 TL taksitler halinde yapıyor. Kampanya kapsamında 10.000 TL kullananların ise, yine aylık % 1.34 faiz oranıyla 36 ay vade için ayda 368 TL taksit ödemesi yapması yeterli oluyor. Kullanılan kredinin 20.000 TL olması durumunda ise ayda 736 TL taksit uygulaması söz konusu oluyor.

Son başvuru tarihi 31 Ağustos 2016 olan Kredim Akbank’ta kampanyasında 3 ay erteleme isteyenlerin Kasım ayındaki ilk ödeme olarak erteleme faizi tahsil edildiğini belirtelim. Bu koşulu kabul edenlerin kredi geri ödeme taksitleri Kasım 2016 tarihinde başlıyor.

Aylık % 1,34​ faiz orannın Akbank Şubelerinde geçerli olduğunu, diğer başvuru kanallarında aylık % 1.44 faiz oranının geçerli olduğunu hatırlatalım.

Kredim Akbank’ta kampanyasının başvuru kanallarını şöyle sıralayabiliriz:

— Akbank İnternet Sitesi
— Akbank Telefon Şubesi
— Akbank Direkt İnternet
— Akbank Mobil
— Akbank Şubeleri

Bu kanalların ilk dördünde belgesiz ve imzasız Direkt Kredi kullanılabiliyor. Akbank şubelerinden başvuru yapılmak istenirse şubeye aşağıdaki belgelerle gitmek gerekiyor.

— Nüfus cüzdanı veya sürücü belgesi aslı ve fotokopisi
— Gerekli görülmesi durumunda adres teyidi amaçlı belge
— Gelir Belgesi – Maaş bordrosu (Maaş müşterileri için gerek yok)
— Özel sektör çalışanlarından SGK Hizmet Döküm Belgesi (Maaş müşterileri için gerek yok)

Tags : , , , , , ,

0 thoughts on “Ayda 552 Liraya 15.000 Lira Akbank Kredisi – 3 Ay Ertelemeli”

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Devamını oku:
Kredi kartı faizini sıfırlamak imkansız değil…

Gündelik hayatımızın ayrılmaz parçası haline gelen kredi kartının oldukça yüksek faizlerinden yakınmayanımız yok gibi... Ancak bu yakınmaların en çok, kredi...

Kredi Notu Kaç Olmalı – Kredi Puanı Nasıl Öğrenilir

Kredi Notu Nasıl Öğrenilir? Bankalardan rahatça kredi alabilmek için kredi notunuzun belirli aralıklarda olması gerekiyor. Kredi notu için risk gruplarına...

Kapat