Bankaların 2016 Bayram Kredisi Yarışı Erken Başladı

Bankaların bayram kredisi yarışı bu yıl erken başladı. Ramazan Bayramı’nın yaklaşmasıyla bankalar, bayram kredisi avantajlarıyla tüketiciye çeşitli fırsatlar sunarken faizler yüzde 1.20`den başlıyor.

Her bayram öncesi gelenek haline gelen bayram kredileri 2016 yılında da çeşitli fırsatlarla tüketicinin tercihine sunuluyor. Bayram kredileri, düşük faiz, sıfır dosya masrafı, uzun vade ve esnek ödeme gibi kolaylıklarla cazip hale getiriliyor. Kolay ödeme seçenekleriyle tüketicilerin yorulmadan ödeme yapabilmesi için farklı ödeme seçenekleri sunan bankalar, kampanya bünyesinde ödeme erteleme gibi seçenekleri de barındırıyor.

Bankaların Bayram Kredisi Seçenekleri

TEB: Kısaca TEB olarak bilinen Türk Ekonomi Bankası harcamaların arttığı bayram döneminde özel ihtiyaç kredisi fırsatlarıyla kampanyalar düzenliyor. Bu yıl sunduğu “3000 TL Kampanyası” ile 3 bin TL’ye kadar 12 ay vade % 1,20 faizle tüketicilerin nakit ihtiyacını karşılayan TEB, 3 ay ötelemeli “Bayram Kampanyası” ile de 36 aya kadar ödeme seçenekli nakit ihtiyaçlarında % 1,38 faiz uyguluyor. TEB’in her iki kampanyası da 4 Temmuz 2016 tarihine kadar devam edecek.

İş Bankası: İş Bankası’nın Geleneksel Bayram Kredisi kampanyası bayram yaklaşırken her türlü nakit ihtiyaç için cazip koşullarla kredi imkanı sunuyor. 12 Temmuz 2016’ya kadar sürecek kampanya kapsamında, tüm bireysel ihtiyaçlar için günde yalnızca 6 TL taksitle 5.000 TL kredi kullanılabiliyor. Kampanyada 50.000 TL tutar ve 36 ay vadeye kadar kredi seçenekleri de sunuluyor.

Yapı Kredi: Yapı Kredi, Ramazan süresince akraba ziyaretleri, bayram alışverişi, bayram tatili hazırlıkları için nakit ihtiyaçlarını karşılamak isteyen müşterilere bayrama özel bireysel ihtiyaç kredisi sunuyor. Kampanyadan yararlanmak isteyen tüketiciler, 6 Haziran – 8 Temmuz 2016 tarihleri arasında, günde yalnızca 10 TL ödeyerek 36 ay vade ile 9.000 TL Bireysel İhtiyaç Kredisi kullanabilecek.

Denizbank: Kampanyaya katılım şartı olarak bir adet otomatik ödeme talimatı vermeyi zorunlu kılan Denizbank, kampanya kapsamında müşteri isteğine bağlı olarak 2 ay taksit erteleme yapacağını duyurdu. 10 Temmuz 2016’ya kadar sürecek olan kampanyada 55 bin TL’ye kadar kredi verecek olan Denizbank, 36 aya varan vade fırsatlarını da tüketiciye sunuyor.

Tags : , , , , , , , , , , ,

0 thoughts on “Bankaların 2016 Bayram Kredisi Yarışı Erken Başladı”

Bir Yorum Yazın

Devamını oku:
Dolar neden yükselmeye başladı? 3.20’ye gider mi?

Sonbahar ayları geldi mi Amerikan Doları rahat durmaz. 2008 yılından beri bu hep böyle... Yaz ayları boyunca bastırılır ama sonbaharda...

Ayda 541 TL’ye 15.000 TL İhtiyaç Krediniz Akbank’ta

Akbank'ın tüm müşterileri için hazırladığı Kredim akbank'ta kampanyası, avantajlı faiz oranı, hızlı başvuru süreci ve kolay kullanım imkanıyla geniş ilgi...

Kapat