Bankaların Bayram Kredisi Yarışı Hızlandı

Bankaların Bayram Kredisi Yarışı Hızlandı

9 Eylül Cuma akşamı başlayacak 9 günlük Kurban Bayramı tatiline sayılı günler kala bankalar da özel bayram kredisi paketleri hazırladı.

Bayram tatilinin hemen ardından yeni öğretim yılının başlayacak olması nedeniyle devreye eğitimle ilgili masraflar da girecek ve ihtiyaçlar iyice artacak. Kurban Bayramı alışverişi, kurbanlık masrafı, 9 günlük bayram tatilinde seyahate çıkmayı planlayanlar için ulaşım ve otel masrafları ile bayram sonrası açılacak okullar için yapılması gereken harcamalar üst üste gelecek.

Bankaların düzenlediği kredi kampanyalarıyla bu ihtiyaçlara çözüm sunmayı hedefliyor. Bu durumu dikkate alan bankalar, Kurban Bayramı için hazırladıkları ihtiyaç kredisi paketlerini eğitim ve tatil masraflarını da kapsayacak şekilde çeşitlendirdi.

İş Bankası Geleneksel Bayram Kredisi

Türkiye İş Bankası, Geleneksel Bayram Kredisi kampanyası ile her türlü nakit ihtiyaca yönelik kredi imkanı sunuyor. 20 Eylül 2016’ya kadar sürecek kampanya kapsamında tüm bireysel ihtiyaçlar için günde 6 TL taksitle 5.000 kredi kullanılabiliyor. Kampanyada 50.000 TL’ye ve 36 ay vadeye kadar kredi seçenekleri de sunuluyor.

Garanti Bankası 1.19 Faizli Bayram Kredisi

Garanti Bankası, Temmuz ayında yaptığı “Bayram Kredisi” kampanyasını daha da uygun faiz oranlarıyla tekrarlıyor. Banka müşterileri, kampanya kapsamında 36 ay vadeli 50.000 TL’ye kadar ihtiyaç kredisini % 1,19 faiz oranıyla kullanabiliyor.

Finansank Günde 12 TL’ye Bayram Kredisi

Finansbank, Kurban Bayramı’na özel kampanyası ile günde 12 TL’den başlayan taksitlerle 10.000 TL ihtiyaç kredisi sunuyor. “Bayramda da Kredi Finansçıdan Alınır!” sloganıyla duyurulan kredinin geri ödemelerine ise müşteri isterse 3 ay sonra başlanabiliyor.

Odeabank Günde 10 TL’ye Bayramda Nakit Hazır

Odeabank, Kurban Bayramı’na özel düzenlediği kampanyada, günde 10 TL’den başlayan taksit fırsatı sunuyor. 36 ay vadeye kadar sunulan bayram kredisinde müşteriye en uygun faiz oranı ve ödeme seçenekleri müşterinin kredi notuna göre belirleniyor. Kampanya, 6 Eylül’e kadar geçerli olacak.

VakıfBank Geleneksel Bayram Kredisi

Vakıfbank Geleneksel Kurban Bayramı Kredisi kampanyasında aile büyüklerinin, çocukların ve torunların tüm ihtiyaçlar için avantajlı fırsatlar bulunduğunu görüyoruz. Kampanyada 36 aya varan vadeler, uygun faiz oranları, esnek geri ödeme koşulları bulunuyor. Üstelik kamu çalışanları, özel sektör çalışanları ve emekliler, kısacası toplumun her kesimi yararlanabiliyor.

Halkbank Bayram Ettiren Kredi

Halkbank, Kurban Bayramı için düzenlediği Bayram Ettiren Kredi kampanyasında günde 12 Lira taksitle 10.000 TL Bayram Kredisi fırsatı sunuyor. Halbank müşterileri, dokuz günlük bayram tatili öncesinde 36 ay vadeli 10.000 TL krediyi günde sadece 12 lira geri ödemeli kullanma avantajı yakalıyor. Üstelik Bayram Ettiren Kredi kampanyasında masraf da alınmıyor.

Denizbank 0.99 Faizli Bayram Tadında Kredi

Denizbank’ın Kurban Bayramı 2016 Kredi Kampanyası başladı. “Bayram tadında krediniz Deniizbank’ta” sloganıyla start alan bayram kampanyasında özellikle aylık % 0.99 cazip faiz oranı dikkat çekiyor. Başvurmak da kullanmak da çok kolay olan Denizbank bayram kampanyasında 36 aya varan vadelerle kredi kullanılabiliyor.

Şekerbank 30.000 TL Bayram Kredisi

Şekerbank, bayram alışverişleri başta olmak üzere müşterilerinin bu dönemde yapacakları okula dönüş, seyahat ve tatil harcamaları gibi her türlü ihtiyaçları için uygun faiz oranları ve 36 aya varan vadelerle 30.000 TL’ye kadar ihtiyaç kredisi sunuyor. Şekerbank’ın bayram kredisi kampanyası 30 Eylül 2016’ya kadar devam edecek.

Akbank Ertelemeli Bayram Kredisi

Akbank. Kurban Bayramı’na özel sunduğu Ertelemeli Bayram Kredisi kampanyası düzenliyor. Banka, kampanya kapsamında müşterilerine bayrama özel 368 TL taksitle 10 bin TL kredi kullanma fırsatı sunarken, ödemelerini de 3 ay erteleme imkanı sağlıyor.

Tags : , , , , , , , , , , ,

0 thoughts on “Bankaların Bayram Kredisi Yarışı Hızlandı”

Bir Yorum Yazın

Devamını oku:
TEB Ayağınıza Gelen Kredi – Dosya Masrafsız 1.15 Faizle

TEB mobil ve digital internet bankacılığında bir yeniliğe daha imza attı. TEB'in büyük ilgi gören yeni hizmeti CEPTETEB'in sunduğu ihtiyaç...

Sihirli formülü uygulayın, kredi kartınız patlamasın

Kredi kartları artık gündelik hayatımızın ayrılmaz bir parçası oldu. Neredeyse her alışverişimizi kredi kartıyla yapar olduk. Kredi kartının elbette birtakım...

Kapat