Bankaların SMS ile Kredi Başvurusu Numaraları

Bankaların SMS ile Kredi Başvurusu Numaraları

Bankalara SMS ile başvuru yapmak çok kolay…

Bankalardan ihtiyaç kredisi çekmenin kolay ve pratik yollarından birisi, hiç kuşkusuz SMS hatlarını kullanmaktan geçiyor. Banka şubesine gidip saatlerce sıra beklemek ve sayısız evrakla uğraşmak yerine kredi çekmek istediğimiz bankanın SMS hattına sadece tek SMS göndermekle başvuru gerçekleştiği için bürokrasiye de gerek kalmıyor. Bankaların tamamı SMS ile gelen başvurulara hemen geri dönüş yapıyor ve kredinin onayı en fazla 5 dakikada gerçekleşiyor.

Bu yazımızda Türkiye’de faaliyet gösteren belli başlı bankalarda SMS ile kredi kullanım sürecinin nasıl işlediğini ayrıntılarıyla inceliyoruz. Böylece bugüne kadar hiç SMS ile kredi başvurusu yapmamış olan takipçilerimizin isteğini de yerine getirmeş ve bilgilendirmiş olacağız.

Akbank SMS ile Kredi Başvurusu – 4425

Akbank’a SMS ile başvuru yapmak isteyenler 4425’i kullanabiliyor. “Şubesiz, belgesiz, imzasız” sloganıyla Direkt Kredi hizmeti veren Akbank, 15.000 TL’ye kadar krediyi hemen hesabınıza aktarıyor. Bunun için TC Kimlik Numaranızı yazarak 4425’e göndermek yeterli…

Denizbank SMS ile Kredi Başvurusu – 3280

Denizbank reklamlarında 3290 sözcüğü sık sık kullanıldığı için mutlaka kulak aşinalığınız vardır. Denizbank’a SMS ile kredi başvurusu yapmanın en kolay yolu, KREDİM yazarak T.C. Kimlik Numaranızı 3280′e göndermek… Başvuru sonucunuz 5 dakika içerisinde cep telefonunuza gönderiliyor. Başvurunuz olumlu ise kullanabileceğiniz kredi limiti ve vadesi cep telefonunuza SMS mesajı olarak geliyor.

Finansbank SMS ile Kredi Başvurusu – 5030

Finansbank’ın SMS ile yapılan başvurular için kurduğu sistem Para Cepte adını taşıyor. Bu sisteme SMS ile başvuru yapmak isteyenler, cep telefonunun kısa mesaj bölümünden TC kimlik numarasını yazarak 5030’a bir adet SMS gönderiyor. Başvuru sonucu başvuru sahibinin cep telefonuna SMS olarak hemen gönderiliyor.

Halkbank SMS ile Kredi Başvurusu – 3452

Halkbank’ın düzenlediği tüm ihtiyaç kredisi kampanyalarına SMS ile başvuru yapmak için aralarında birer boşluk bırakarak KREDİ, TC Kimlik No, Gelir Bilgisi ve Talep Edilen Kredi Tutarını yazdıktan sonra 3452’ye bir adet SMS göndermek yeterli oluyor.

ING Bank SMS ile Kredi Başvurusu – 2205

ING Bank’a SMS ile kredi başvurusu yapmak için 2205 kullanılabiliyor. Cep telefonunun mesaj yerine KREDİ boşluk bırakılıyor ve 11 haneli T.C. kimlik numarası giriliyor. Ardından 2205’e SMS atılıyor. Kredi başvurusunun cevabı hemen geliyor.

Odeabank SMS ile Kredi Başvurusu – 8444

Odeabnk’a SMS ile kredi başvurusu yapmak için CATKAPI yazıp boşluk bıraktıktan sonra TC kimlik numarasını yazıp 8444’e göndermek gerekiyor. Odeabank’ta istenilen kredinin kullanımı şubeye gitmeye gerek kalmadan gerçekleşiyor.

Şekerbank SMS ile Kredi Başvurusu – 1963

Şekerbank’a SMS ile kredi başvurusu yapmak istiyorsanız 1953 numaralı hattı kullanabilirsiniz. Bunun için Kredi yazın, bir boşluk bırakın TC Kimlik Numaranızı yazın ve 1953’e SMS gönderin. Başvuru sonucunun hemen cebinize geleceğinden kuşkunuz olmasın.

TEB SMS ile Kredi Başvurusu – 4466

TEB’e SMS ile başvuru yapmak için ayrılan servisin ismi CEPTETEB… Bu sistem üzerinden 4466’ya SMS göndermek suretiyle başvuru yapılıyor. TC kimlik numarasının 4466’ya gönderilmesiyle başvuru işlemi gerçekleşiyor.

Türkiye İş Bankası SMS ile Kredi Başvurusu – 4402

Türkiye İş Bankası’nın İşCep servisi üzerinden 7 gün 24 saat kesintisiz kredi başvurusu yapılabiliyor. Başvuru için 4402’ye bir adet SMS göndermek yeterli… Onaylanan ihtiyaç kredisi başvurusunun tutarı banka nezdindeki vadesiz TL mevduat hesabına aktarılıyor. İşCep uygulaması cep telefonuun tarayıcısına internetten yüklenebiliyor. Hızlı Kredi başvusu İşCep’ten, 4402’ye SMS göndererek yapılabiliyor.

Vakıfbank SMS ile Kredi Başvurusu – 5724

Vakıfbank’a SMS ile başvuru yapmak için aralarında birer boşluk bırakarak KREDI, T.C. Kimlik No., Aylık Gelirinizi yazıp 5724’e bir adet SMS göndermeniz yeterli…

Yapı Kredi SMS ile Kredi Başvurusu – 4411

Yapı Kredi Bankası’nın sunduğu mortgage ve bireysel ihtiyaç kredilerine SMS ile başvuru yapmak için istenilen kredi türü (konut veya bireysel) yazılıyor, boşluk bırakıldıktan sonra TC Kimlik Numarası yazılıyor, aylık net gelir de rakamla yazıldıktan sonra 4411’e gönderiliyor.

Tags : , , , , , , , , , , , , , , , , , , , ,

0 thoughts on “Bankaların SMS ile Kredi Başvurusu Numaraları”

Bir Yorum Yazın

Devamını oku:
Kredi notu sıfır olanlar ne yapmalı?

Önce kredi notunun ne olduğunu tek cümleyle açıklayarak başlayalım. Kredi notu bankaların kredi ve kredi ürünlerini müşteriye kullandırıp kullandırmamak için...

ING Bank 0.99 Faizli, 48 Ay Vadeli 10.000 TL Hızlı Kredi

ING Bank, yeni sonbahar kredisi kampanyasında son dönemlerin en düşük faiz oranıyla nakit ihtiyacı olan tüm müşterilerini şubelere davet ediyor....

Kapat