Bayram Sonrası Devam Eden Kredi Kampanyaları

Bankaların Kurban Bayramı öncesi başlattığı kredi kampanyalarının bir kısmı, uzun tatil sonrasında da devam ediyor. Müşterilerinin gösterdiği büyük ilgi üzerine kampanyalarını sürdürme kararı alan bankalar, böylece okul ihtiyaçları ve sonbahar için de yardımcı olmayı hedefliyorlar. Kampanyaya bayram sonrası katılmak isteyenler, tatil öncesi geçerli olan faiz oranından yararlanma fırsatı bulacaklar. Bankalar, ayrıca nakit ve kredi kartında da çok sayıda özel indirimle müşterilerine seçenek sağlıyor.

Bankaların kredi yarışında faiz oranları % 1.27 ile 1.39 arasında değişirken, nakitte 50.000 TL’ye kadar özel imkanlar sağlanıyor. Ancak geçen yıla kıyasla faiz oranlarındaki artış dikkat çekiyor. Geçen yılki bayram kredisi yarışında faizler % 0.89’dan başlıyordu. Bu yıl ise en düşük faiz oranının % 1.27 olduğunu görüyoruz.

– İş Bankası: Geleneksel hane getirdiği kredi kampanyasında, tüm bireysel ihtiyaçlar için 50.000 TL ve 36 aya kadar kredi imkanı sağlıyor. Maaşını İş Bankası aracılığıyla alanlara ise kampanyada faiz oranı 1,35 ile 1,39 arasında değişiyor. Nakde ihtiyaç duyan esnaf ve KOBİ’ler de 36 aya varan vadelerle 150.000 TL’ye kadar kredilerden faydalanabiliyor.

– Denizbank: Kampanya kapsamında KOBİ’ler ihtiyaçlarına göre alacakları Midi / Maksi / Jumbo tarife paketlerinden birini seçerek, 36 aya varan vadelerde 250.000 TL’ye kadar kullanabilecekleri kredilerinde özel faiz oranı ve dosya masrafından faydalanabiliyorlar. İlk ödemelerini de 2016 Ocak ayına kadar erteleyebiliyorlar.

– Vakıfbank: Emekliler, özel sektör ve kamu çalışanları olmak üzere tüm bireysel müşterilere kefilsiz, formalitesiz ihtiyaç kredisi fırsatı % 1.27’den başlayan faiz oranıyla kullanıcılara sunuluyor. 36 ay vadede 10.000 TL ile 50.000 TL arasında nakit kullanma imkanı da kampanya dahilinde…

– ING Bank: ‘Eski Köye Yeni Âdet’ diyerek Kurban Bayramı öncesinde nakit ihtiyacı bulunan müşterilerine, uygun faiz ve avantajlı ödeme koşullarıyla 3.000 TL ile 20.000 TL arasında kredi kullanacakları 36 ay vadeli yeni kampanyasında “momalı kredi” olanağı sunuyor. % 1,34 faiz oranına sahip ihtiyaç kredisi kampanyası, müşterilerin taksitlerini 3 ay erteleyerek, ilk taksiti 2016 yılı Ocak ayında ödeme olanağı veriyor.

– HSBC Bank: Masrafsız faizsiz 500 TL veya 1000 TL’lik kredi imkanı ve gıda, sağlık, eğitim alanında ek taksit fırsatlarını kullanıcılarına sunuyor.

Tags : , , , , , ,

0 thoughts on “Bayram Sonrası Devam Eden Kredi Kampanyaları”

Bir Yorum Yazın

Devamını oku:
Eşinizin düşük kredi notu kredi çekmenizi engeller mi?

Eşin ve hanehalkının düşük olması halinde bunun kredi çıkmasını engelleyip engellemediği her zaman merak edilen ve tartışılan bir konudur. İşte...

İcra takibine avukatlık olmuş borç nereden öğrenilir?

İcra takibine düşmüş kredi veya kredi kartı borcunuz olup olmadığını en kolay şekilde borcunuz olan banka şubesine giderek öğrenebilirsiniz. Bankaya...

Kapat