Bayram Sonrasının İlk Kredi Kampanyası Halkbank’tan

0 günlük uzun bayram tatili geride kaldı. Kamu kurumları ve bankalar bugünden itibaren yeniden açılıyor. Tatil sonrası Halkbank şubelerine giden müşterilerini çok özel bir sürpriz bekliyor olacak. Halkbank’ın Ramazan ayında başlattığı “78 TL Taksitlerle 5.000 TL Halk Günü Kredisi” kampanyasının bayram sonrasında da devam etmekte olduğu haberini alacaklar.

Halk Günü Kredisi’nin geniş ilgi gördüğünün farkında olan Halkbank yetkilileri, bu kampanyanın Temmuz ayının geri kalan günlerinde de devam etmesi kararı aldılar. Dolayısıyla tatil sonrası Halkbank şubelerine uğrayanlar veya Halkbank internet sitesini ziyaret edenler, Halk Günü Kredisi kampanyasının sunduğu bütün imkanlardan yararlanabilecek.

Kampanyayı o günlerde kaçıranlar veya yeterli bilgi sahibi olmayanlar için ana hatlarıyla özetleyelim. Halkbank Halk Günü kampanyasında 78 TL’den başlayan taksitlerle 5.000 TL Halk Günü Kredisi kullanılabiliyor. Halkbank’ın geleneksel yıl dönümü kredilerinden biri olan 78. yıla özel Halk Günü Kredisi her zaman olduğu gibi yine avantajlı bir kredi kampanyası…

Halkbank Halk Günü Kredisi 36 ay vadeli olarak kullanılabiliyor. Kredinin faiz oranı % 1.25. Kredi taksitleri ilk 12 ay boyunca 78 TL olarak ödeniyor. Kalan 24 ay boyunca ödenecek taksit tutarı 247 TL oluyor. Halk Günü Kredisi için 5.000 TL kredi tutarında sadece 26 TL kredi tahsis ücreti alındığını belirtelim.

Halkbank Halk Günü Kredisinin üst limiti 5.000 TL ile sınırlı değil. Kampanya kapsamında istenildiği takdirde 50.000 TL’ye kadar kredi başvurusu yapmak mümkün… 50.000 TL tutarında kredi kullananlar da aylık % 1.25 cazip faiz oranından yararlanıyor. Kredi tahsis ücreti ise 262.50 TL oluyor. Kredi tahsis ücreti ödemek istemeyenler için de masrafsız seçenek var. Masrafsız seçeneği tercih edenler için faiz oranı aylık % 1.30 olarak uygulanıyor.

78. yıla özel 78 TL’den başlayan taksitlerle 5.000 TL Halk Günü Kredisi başvurusu için en pratik başvuru yolu cepten mesaj göndermek. Halk Günü Kredisi’ne başvuru yapmak için aralarda birer boşluk bırakarak HALKGUNU yazıp TC Kimlik Numarasını girerek Gelir Bilgisi ve Talep Edilen Tutarı eklemek yeterli oluyor. Mesajı 3452’ye SMS olarak gönderenler Halkbank Halk Günü Kredisi için başvuru yapmış oluyorlar.

Tags : , , , , , , ,

0 thoughts on “Bayram Sonrasının İlk Kredi Kampanyası Halkbank’tan”

Bir Yorum Yazın

Devamını oku:
Memur ve memur emeklisinin Ocak 2017 maaşları belli oldu

Devlet memurlarının 2017 Ocak ayı zamlı maaşları belli oldu. Yüzde 3 toplu sözleşme zammıyla memur maaşları 79 TL ile 285...

İş Bankası 2017 Yeni Yıl Kredisi

İş Bankası'nın geleneksel yeni yıl kredisi kampanyası aylık % 1.14 düşük faiz avantajıyla devam ediyor. 1 Aralık'ta başlayan yeni yıl...

Kapat