Bayram Tadında Krediniz Denizbank’ta – 0.99 Düşük Faizli

Denizbank’ın Kurban Bayramı 2016 Kredi Kampanyası başladı. “Bayram tadında krediniz Deniizbank’ta” sloganıyla start alan bayram kampanyasında özellikle aylık % /.99 cazip faiz oranı dikkat çekiyor. Başvurmak da kullanmak da çok kolay olan Denizbank bayram kampanyasında 36 aya varan vadelerle kredi kullanılabiliyor.

Denizbank Bayram Kredisi kampanyasında bayram öncesi ihtiyaçlar için 2.000 TL’ye kadar kredinin 12 ay vadeli kullanılması halinde faiz oranı sadece aylık % 0.99 oluyor. ihtiyaç kredilerinde son zamanların en düşük faiz oranını simgeleyen 2.000 TL kredinin geri ödemesi ayda 180 TL taksitlerle yapılabiliyor. Kredi tahsis ücreti veya başka bir masraf alınmıyor.

Yine 12 ay vadeli olarak 10.000 TL bayram kredisi kullananlar ise aylık % 1.55 faiz oranı üzerinden ayda 937 TL taksitlerle geri ödeme yapıyorlar. 10.000 TL tutarında bayram kredisinin 24 ay vade için kullanılması halinde faiz oranı aylık % 1.59 olurkn taksitlerin 523 TL’ye düştüğünü görüyoruz. 36 ay vade istenirse aylık faiz % 1.59, aylık taksit ödemesi ise 387 TL oluyor. Bu seçeneklerde de kredi tahsis ücreti alınmadığını belirtelim.

Bayram Tadında Krediniz Denizbank’ta kampanyasına sadece TC kimlik numarası ve cep telefonu numarası kullanılarak başvuru yapmak mümkün… Ayrıca en yakın Denizbank şubesini ziyaret ederek kredi başvurusu yapılabiliyor. 1 Eylül 2016 tarihinde başlayan kampanya için son başvuru tarihinin 23 Eylül 2016 olduğunu hatırlatalım.

Tags : , , , , , ,

0 thoughts on “Bayram Tadında Krediniz Denizbank’ta – 0.99 Düşük Faizli”

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Devamını oku:
1 Kasım Seçimi: Asgari Ücret ve Emekli Maaş Artışı Ne Olacak?

1 Kasımda muhalefet partileri aynı sözleri verecek mi? 7 Haziran seçim meydanlarının bir numaralı vaadi olan asgari ücret zammı ve...

Diyarbakır Sur’daki esnafa 50 bin lira faizsiz kredi veriliyor

Çevre ve Şehircilik Bakanı Mehmet Özhaseki, "Diyarbakır'ın Sur ilçesinde ne kadar esnafımız varsa hepsine 50 bin lira olmak üzere 6...

Kapat