Bonus Yılbaşı Kampanyası 45 TL Bonus Kazanma Fırsatı

31 Aralık tarihine kadar yapılacak Bonus Kart harcamaları kazandırıyor. Yeni yıl öncesi Noel Baba yerine Bonus Kart toplamda 45 TL bonus hediye ediyor. Kampanyaya katılarak 100’er TL’lik her alışverişlerinde kazanmak isteyenlerin öncelikle kayıt yaptırmaları gerekiyor. Bonus Yılbaşı Kampanyasına katılmak isteyen Bonus kart sahipleri YILBASI yazarak 3340’a SMS gönderiyorlar.

Kayıt işleminin ardından 31 Aralık 2015 tarihine kadar farklı günlerde ve tek seferde 100 TL ve üzerinde alışveriş yapmak gerekiyor. Alışverişlerin market, akaryakıt, giyim, elektronik sektörlerindeki Garanti POS’larında gerçekleşmesi gerekli.

100 TL’lik ilk 4 işlem 5’er TL bonus kazandırıyor. Beşinci 100 TL ve üzeri alışveriş işlemine 25 TL bonus hediye ediliyor. Böylece toplam 45 TL bonus kazanılıyor. Bonus Flaş uygulaması üzerinden kampanyaya katılan Garanti Bonus kart sahipleri 100 TL’lik ilk 4 market, akaryakıt, giyim, elektronik alışverişine 5’er TL bonus kazanıyor. Beşinci işlem ise 40 TL bonus kazandırıyor. Böylece toplam 60 TL bonus kazanmak mümkün oluyor.

Kampanyaya Garanti Bonus’lar, Money Bonus, Flexi, Paracard, Bonus Business ve Easy kartları katılabiliyor. Flexi, Bonus Flexi ve Bonus Genç sahiplerinin harcama yapmadan önce EVET YILBASI yazıp bir boşluk bırakıp kartlarının son 6 hanesini 3340’a göndermeleri gerekiyor.

Kazanılan bonuslar 3 Ocak ile 14 Ocak 2016 tarihleri arasında harcanabilecek.

Tags : ,

0 thoughts on “Bonus Yılbaşı Kampanyası 45 TL Bonus Kazanma Fırsatı”

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Devamını oku:
Garanti Bankası Esnafa ve Kobiye 1.15 Faizli Yeni Yıl Kredisi 2017

Garanti Bankası'nın tüm esnaf ve KOBİ'lere açık % 1,15 faizli Yeni Yıl Kredisi kampanyası başladı. Üstelik esnafa özel bu kampanya,...

Garanti Bankası “Kredinizi Cep’te Bilin” Kampanyası…

Garanti Bankası Kredinizi Cep'te Bilin kampanyası. 9 günlük uzun Ramazan Bayramı tatilinin sonrasında ilk kredi kampanyası Garanti Bankası'ndan geldi. "Kredinizi...

Kapat