CEPTETEB ile 1 Dakikada 5000 TL Bayram Kredisi

CEPTETEB ile 1 Dakikada 5000 TL Bayram Kredisi

CEPTETEB Kurban Bayramı İhtiyaç Kredisi kampanyası her zaman olduğu gibi sürprizler ve kolaylıklarla başladı. TEB’in digital bankacılık birimi olan ve tamamen digital ortamda çalışan CEPTETEB, şubeye bile gitmeye gerek kalmadan 1.000 TL ile 20.000 TL arasında kredi kullandırıyor. Başvuru ve kredi kullandırımı dahil her türlü işlem, şubeye gitmeden cep telefonu ve internet üzerinden gerçekleşiyor.

TEB Yetkilileri, CEPTETEB İhtiyaç Kredisi için şöyle bir tanımlama yapmışlar: “İhtiyacın olduğu anda, mümkün olan en hızlı şekilde yanına gelip sana sunduğumuz kredidir.” CEPTETEB’in kullanım kolaylığına ve işlem hızına baktığımızda bu tanımlamanın oldukça doğru olduğunu görüyoruz. Gerçekten de CEPTETEB İhtiyaç Kredisi, ihtiyaç duyulan anda ve mümkün olan en hızlı şekilde geliyor.

Şimdi de TEB’in Kurban Bayramı için hazırladığı CEPTETEB kampanyasının ayrıntılarını gözden geçirelim. Kredinin maliyet hesabını 5.000 TL kredi örneğinden yola çıkarak yapacağız. Diğer tutarlar için hesaplama yapmak isterseniz CEPTETEB internet sitesini ziyaret ederek kendiniz de yapabilirsiniz.

CEPTETEB’in sunduğu 5.000 TL ihtiyaç kredisinin geri ödemesi 2 ay ile 36 ay arası vadede yapılabiliyor. isteyen 2 ayda, isteyen 12 ayda, isteyen de 24 ay veya 36 ay vadede geri ödeyebiliyor. Faiz oranı ise tüm vadelerde aylık % 1.30 oranında… Kredinin 36 ay vadede geri ödenmesi halinde aylık 182 TL eşit taksitler geçerli oluyor. 12 ay vade tercih edilirse ayda 460 TL taksit ödemesi yapılıyor. 24 ay vadenin aylık taksitleri 251 TL oluyor.

CEPTETEB Bayram Kredisinde tüm işlemler internet ortamında gerçekleştiği için kredi tahsis ücreti gibi isimler altında herhangi bir masraf alınmıyor. Kredinin başvurusu, değerlendirme aşaması ve kredi kullandırımı gibi işlemlerin tamamının şubeye gitmeye gerek kalmadan yapıldığını belirtelim.

Tags : , , , , , , , ,

0 thoughts on “CEPTETEB ile 1 Dakikada 5000 TL Bayram Kredisi”

Bir Yorum Yazın

Devamını oku:
SGK emekli maaşları bayramdan önce ödenecek

Sosyal Güvenlik Kurumu'ndan (SGK) emeklilere bayram müjdesi geldi. SGK'dan yapılan açıklamada, memur ve emekli maaşlarının bayram öncesi ödeneceği duyuruldu. Sosyal...

VakıfBank – KOBİ’lere Hesap Ortada Kredisi

Bankacılık faaliyetinde esnaf ve KOBİ'lere özel önem veren Vakıfbank, KOBİ'lerin yaşadığı sıkıntıları hafifletmek amacıyla "Hesap Ortada" kredi kampanyasını başlattı. Faizsiz...

Kapat