CEPTETEB Vadeli Hesap Yüzde 11.75 Faiz Veriyor

TEB’in internet bankacılığı ve mobil uygulama hesabı CEPTETEB Vadeli Hesap, faizlerin giderek yükseldiği bugünlerde % 11.75 faiz oranıyla müşterilerini memnun etmeye devam ediyor. “Her zaman beklediğine değecek iyi faiz” sloganıyla yola çıkan CEPTETEB Vadeli Hesap, tüm vadelerde çok kazandıran bir mevduat hesabı olarak öne çıkarken bu dönemde yine kazandırıyor.

İnternet üzerinden CEPTETEB Vadeli Hesap açtırabilmek için banka şubesine gitmeye gerek olmadığı gibi, hesap açıldıktan sonra yapılan tüm işlemler aynı şekilde şubeye gitmeden CEPTETEB İnternet veya Mobil Şube’den, ATM ve Destek Merkezi’nden kolayca yapılıyor. Üstelik hesap işletim ücreti de ödenmiyor.

CEPTETEB Vadeli Hesap, CEPTETEB İnternet ve Mobil Şube’den veya Destek Merkezi’nden TL; USD veya Euro bazında kolaylıkla açılıyor. Bunun için İnternet Şubesi’nde “Hesaplar” menüsünden Mobil Şubede ise “Yatırımlarım” menüsünden “Yeni Hesap Açma” adımına tıklamak ve “CEPTETEB Vadeli Hesap Aç” seçeneğini seçmek yeterli oluyor.

CEPTETEB Vadeli Hesap açmak için minimum hesap açma tutarı ise 500 TL, 500 USD veya 500 Euro seviyesinde bulunuyor. En az bu tutarları yatıran herkes, TEB müşterisi olsun olmasın CEPTETEB Vadeli Hesap açabiliyor.

CEPTETEB Vadeli Hesap faiz oranları 28 günden 380 güne kadar tüm vadeler için geçerli… CEPTETEB Vadeli Hesap açtığında müşteriye sunulan avantajlı faiz oranları, hesabın açıldığı dönem için geçerli oluyor. Bu faiz oranları değiştiğinde de, yine CEPTETEB Hesabı sayfasından öğrenilebiliyor.

CEPTETEB İnternet Şubesi’nden açılan CEPTETEB Vadeli Hesap, vade sonunda tüm vadeler için özel avantajlı faiz oranlarıyla yenileniyor. Yenilenen faiz oranlarının, hesabın açılışında geçerli olan faiz oranlarına göre farklılık gösterebileceğini unutmayın.

Hafta içinde saat 17:00’den önce, CEPTETEB Vadeli Hesaba yatırılan para, aynı gün dikkate alınarak hemen değerlenmeye başlıyor. Saat 17:00’den sonra yatırılan tutarlar ise bir sonraki iş gününden başlayarak değerleniyor. Vade sonunun hafta sonuna veya resmi tatil gününe gelmesi halinde, duruma bağlı olarak vade sonu tarihi, bir önceki veya bir sonraki iş gününe çekilebiliyor.

Şimdi de CEPTETEB Vadeli Hesap müşterileri için şu anki (28 Eylül 2015) faiz oranlarından söz edelim. 100.000 TL’ye kadar olan vadeli mevduatlar için 32 gün, 46 gün, 55 gün ve 92 gün vadelerde % 11.75 faiz oranı uygulanıyor. 181 gün vadede ise bu oran % 10.50 seviyesinde bulunuyor. 100.000 TL ile 750.000 TL arasındaki vadeli mevduatlar için de aynı faiz oranları geçerli… 750.000 TL ile 2.000.000 TL arasındaki mevduatlarda ise 32 gün ile 92 gün arasındaki vadelerde % 10.75 faiz oranı, 181 gün vadede ise % 9.50 faiz oranı uygulaması var.

Dolar ve Euro bazındaki vadeli hesaplar için hangi faizlerin uygulandığını CEPTETEB internet sitesini ziyaret ederek her an öğrenebilirsiniz. 100.000 dolara kadar olan hesaplarda % 2, 100.000 euroya kadar olan hesaplarda da % 1.5 faiz uygulaması olduğunu belirtelim. Diğer tutarlarda hangi oranda faiz alabileceğinizi ise siteden öğrenebilirsiniz.

Tags : , , , , , ,

0 thoughts on “CEPTETEB Vadeli Hesap Yüzde 11.75 Faiz Veriyor”

Bir Yorum Yazın

Devamını oku:
İş Bankası Sonbahar Kredisinde Faiz % 1.22’ye İndirildi

Bankaların son günlerde ihtiyaç kredisi faizlerini indirme trendine İş Bankası da ayak uydurdu. İş Bankası'nın 21 Eylül 2016'da startını verdiği...

İktisatbank Bayrama Özel 25.000 TL 60 Ay Vadeli Masrafsız Kredi

Kuzey Kıbrıs Türk Cumhuriyeti vatandaşları arasında "İlkleri Getiren Banka" olarak tanınan İktisatbank, yaklaşan Kurban Bayramı öncesinde bayrama özel ihtiyaç kredisi...

Kapat