Creditwest Bank’tan her bütçeye uygun Hazır Kredi

Creditwest Bank'tan her bütçeye uygun Hazır Kredi

Creditwest Bank adını ilk defa duymuş olabilirsiniz. Kuzey Kıbrıs’ın (KKTC) önde gelen özel bankalarından Creditwest’in yeni kredi kampanyasını sitemizin Kuzey Kıbrıs’taki takipçileri için tanıtmak istiyoruz.

Creditwest’in Kuzey Kıbrıs’ta ikamet eden tüm müşterilerine sunduğu Hazır Kredi, tüm ihtiyaçların karşılanması için anlaşmalı firmalardan yapılan alışverişlerde müşteriye özel fırsatlar sağlayan bir kredi ürünü… Büyük alışverişlerde kredi limiti bloke olmayan Hazır Kredi ile 36 aya kadar varan taksit imkanı sunuluyor. Üstelik sıfır faiz avantajıyla kefilsiz olarak sunulması da müşteriye ayrı bir kolaylık getiriyor.

Creditwest Bank Hazır Kredi ürünü, birbirinden çok farklı sektörlerde bol seçenek sunuyor. Bunları sırasıyla Dayanıklı Tüketim Malları Kredisi, Tatil Kredisi, Eğitim Kredisi, Sağlık Kredisi, Evlilik Kredisi başlıkları altında listeyebiliriz.

Dayanıklı Tüketim Malları Kredisi

Beyaz eşya, elektronik eşya, mobilya (mufak dahil) gibi ürün alımlarını kapsayan bu kredi TL olarak kullandırılıyor. 36 aya kadar vade sağlanan kredi için 10.000 TL’ye kadar kefil istenmiyor. Taksit ödemelerinde 3 ay erteleme uygulanabiliyor.

Tatil Kredisi

Seyahat acenteleri tur ve otel programlarını kapsayan Tatil Kredisi TL bazında kullanılıyor. 24 aya kadar vade imkanı sağlanıyor ve 10.000 TL’ye kadar kefil talep edilmiyor..

Eğitim Kredisi

Özel eğitim kuruluşlarını kapsayan Eğitim Kredisi, TL’nin yanı sıra döviz bazında da (İngiliz Sterleni, Amerikan Doları, Euro) kullanılabiliyor. 12 aya kadar vade sağlanan Eğitim Kredisi için öğrencinin ebeveynlerden biri borçlu diğeri kefil olarak alınıyor. Taksit ödemelerinde 3 ay erteleme uygulanabiliyor.

Sağlık Kredisi

Özel sağlık hizmeti veren kuruluşları kapsıyor. TL olarak kullanılan kredi için 36 aya kadar vade sağlanıyor. Sağlık Kredisi kefil gerektiren bir kredi ürünü ve 3 ay erteleme imkanı uygulanıyor.

Evlilik Kredisi

Evlenen çiftlerin düğünü için düğün salonu, gelinlik, damatlık, pastahane gibi tüm ihtiyaçları kapsayan Evlilik Kredisi TL olarak kullandırılıyor ve 24 aya kadar vade imkanı sağlanıyor. 24 aya kadar vade imkanı var. 10.000 TL’ye kadar kefil talep edilmiyor. Taksit ödemelerinde 3 ay erteleme uygulanabiliyor.

Başvuru İçin Gerekli Belgeler

— Kimlik kartı,
— Maaş bordrosu (Gelir beyanı)
— Adres teyit belgesi (ikametgah belgesi veya müşteri adına kayıtlı elektrik veya belediyelere ait su faturası gibi resmi belge)
— Proforma fatura
— Başvurunun işleme alınabilmesi için Kuzey Kıbrıs’ta ikamet ediyor olma koşulu bulunuyor.

Tags : , , , , , , , , , , , ,

0 thoughts on “Creditwest Bank’tan her bütçeye uygun Hazır Kredi”

Bir Yorum Yazın

Devamını oku:
Dolarda yükseliş trendi fon çıkışlarıyla devam ediyor

Dolarda pazartesi günü başlayan yükseliş trendi haftanın son işlem gününde de sürüyor. Moody’s not kırmasının ardından Türkiye piyasalarından çıkış, kademe...

Emekliye TOKİ’den 250 Liraya Ev Başvurular Başladı

TOKİ'nin emekliye 250 TL aylık taksitlerle vereceği binlerce ev için başvurular kabul edilmeye başlandı. TOKİ Başkanı Ergün Turan, konuyla ilgili...

Kapat