Darbe Girişimi sonrası bankalarda devam eden kredi kampanyaları

Darbe girişiminin ekonomiye olumsuz etkisinin kısa sürede normale dönmesinden sonra Türkiye’deki bankalar da insanlara sağladığı ihtiyaç kredisi kampanyalarına yeniden hız verdiler. Kamu bankaları ve özel bankaların ilk şoku atlatarak her bütçeye uygun koşullarda kredi hizmetine yeniden hız vermesi maddi sıkıntıda olan vatandaşı sevindirdi.

Bugünlerde ihtiyaç kredisi kullanmayı düşünen takipçilerimiz için rehber niteliğinde bir çalışma yaptık ve aşağıdaki ayrıntılı listeyi hazırladık. Bu listede ülkemizin önde gelen büyük bankalarının darbe girişimi ve ohal sonrası başlayan ve devam etmekte olan ihtiyaç kredisi kampanyalarını bulabilirsiniz. Bu yazımızın tüm bankaları kapsamadığını, birkaç bankanın kampanyalarını içerdiğini hatırlatmak isteriz.

ING Bank

ING Bank’ın yaz başında startını verdiği “Kişiye Özel Faiz Oranlı İhtiyaç Kredisi” kampanyası hız kesmeden devam ediyor. Bankada 3 ay ile 36 ay arasında ihtiyaç kredisi aylık % 0.99’a kadar inen faiz oranlarıyla sunuluyor. Kampanya başvurularında müşterinin Kredi Notu dikkate alınıyor.

Garanti Bankası

Garanti Bankası Yaz Kredisi kampanyası, geçtiğimiz Temmuz ayında başladı ve Ağustos ayında da devam ediyor. Kampanyaya başvuru yapanlar, aylık % 1.27 faiz oranından yararlanıyor. Garanti Yaz Kredisi’nin geri ödeme vadeleri 36 aya kadar uzanıyor.

Türkiye İş Bankası

Türkiye İş Bankası’nın tüm müşterilerine sunduğu ihtiyaç kredisi kampanyasında 3 aydan başlayıp 36 aya varan vadeler bulunuyor. Minimum 3.000 TL, maksimum 50.000 TL kredi çekilebiliyor ve 50 TL kredi tahsis ücreti alınıyor.

Odeabank

Odeabank’ın Nakit Hazır kampanyası da devam etmekte olan kampanyalardan birisi… Son günlerde televizyon reklamlarıyla da desteklenen Odeabank kampanyasında 1.000 TL ile 25.000 TL arasında ihtiyaç kredisi kullanmak mümkün… Faiz oranı ise aylık % 1.29 seviyesinde bulunuyor.

Yapı Kredi Bankası

Yapı Kredi Bankası’nın yaz kredisi kampanyasında 36 aya kadar vadelerle 1.000 TL ile 10.000 TL arasında ihtiyaç kredisi kullanılıyor. Kredinin faiz oranı ise aylık % 1.34 olarak belirlenmiş.

Denizbank

Denizbank’ın sadece internet üzerinden sunduğu Web’de Kredi kampanyası, 1.000 TL ile 65.000 TL arasında ihtiyaç kredisi fırsatı getiriyor. Geniş ilgi gören kampanyanın aylık % 1.48 faiz oranı var.

Fibabanka

Ülkemizin hızla büyüyen yeni bankalarından Fibabank, bugünlerde Yıldız Kredi kampanyasını sürdürüyor. 36 aya kadar uzanan geri ödeme vadesi bulunan kampanyada aylık % 1.19 faiz oranı geçerli…

Burgan Bank

Burgan Bank’ın Değerinizi Bilen Kredi kampanyasının limitleri 1.000 TL’den başlıyor ve 100.000 TL’ye kadar çıkıyor. Aylık faiz oranının % 1.22 seviyesinde olduğunu, 25 TL kredi tahsis ücreti alındığını belirtelim. Kredinin vadesi de 36 aya kadar uzanıyor.

Ziraat Bankası

Türkiye’nin en fazla şubeli kamu bankası ünvanına sahip Ziraat Bankası’nda BİZ Ürün Paketi Tüketici Kredisi kampanyası, aylık % 1.37 faiz oranı ile devam ediyor.

Şekerbank

Şekerbank da ihtiyaç kredisi kampanyalarına devam eden bankalardan birisi… Aylık % 1.55 faiz oranı uygulanan yaz kampanyasında 36 aya kadar uzanan taksitler var.

Tags : , , , , , , , , , ,

0 thoughts on “Darbe Girişimi sonrası bankalarda devam eden kredi kampanyaları”

Bir Yorum Yazın

Devamını oku:
Maaşını PTT’den Alan Emekliye TEB Jet Kredi – Tahsis Ücreti Yok

SGK emekli maaşlarını PTT aracılığıyla alanlar TEB'den çok özel bir kredi kullanabiliyorlar: Jet Kredi. Sadece nüfus cüzdanılya kullanılan ve PTT...

TEB Maaş Müşterisinin İhtiyaç Kredisi Tek Tıkla Hesabına Geçiyor

TEB'in maaş müşterileri için başlattığı Maaş Hizmet Programı sayesinde ihtiyaç kredisini en uygun faizle ve tek tıkla kullanmak mümkün... Maaşı...

Kapat