Denizbank 55.000 TL Yaz Kredisi Kampanyası

Yaz sıcakları ülkenin her yanında iyice bastırdı. Sahil bölgelerinde ve iç kesimlerde bunaltıcı sıcaklar devam ederken insanların içini serinletecek fırsat Denizbank’tan geldi. Ramazan Bayramı Kredi Kampanyası ile dikkatleri üstünde toplayan Denizbank, aynı avantajlı koşulları koruduğu Yaz Kredisi kampanyasıyla yine en çok konuşulan kredi kampanyası olmayı hedefliyor.

Denizbank’ın yaz kampanyasının özellikleri, geride kalan Ramazan Bayrama için yapılan kampanyadan çok farklı değil… İnternet üzerinden kullanılabilen kampanyanın üst limiti 55.000 TL olarak belirlenmiş. Maksimum vade süresi yine 36 ay… Kredi tahsis ücreti de her kademede 50 TL seviyesinde sabit kalıyor.

Denizmank Yaz Kredisi kampanyasında 10.000 TL örneği üzerinden maliyet tablosuna göz atalım. 10.000 TL tutarında ihtiyaç kredisi kullananlar, 12 ay, 24 ay ve 36 ay olmak üzere istedikleri vadeyi seçebiliyorlar. Bu tutarda krediyi 12 ay vade için aylık % 1.55 faizle kullananların taksit ödemesi 937 TL olarak gerçekleşiyor. 10.000 TL yaz kredisini 24 ay vade için aylık % 1.39 faiz ile kullananların ayda 523 TL taksit ödemesi yapması yeterli oluyor. Aynı tutarda krediyi 36 ay vadeye yaymak isteyenlerin faiz oranı aylık % 1.59 seviyesinde sabit kalırken ayda sadece 387 TL taksit ödemesi yapıyorlar.

Aynı zamanda Web’de Kredi adıyla da bilinen Denizbank Yaz Kredisi kampanyasına başvurular sadece internet üzerinden gerçekleşiyor. Denizbank internet sitesinde bulunan başvuru formuna TC Kimlik Numarasını ve cep telefonu numarasını yazanlar başvuru yapmış oluyorlar. Kredinin onayının 5 dakika içerisinde cep telefonunuza geldiğini belirtelim.

Tags : , , , , ,

0 thoughts on “Denizbank 55.000 TL Yaz Kredisi Kampanyası”

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Devamını oku:
Vakıfbank’tan Bayrama Özel 0 Km Otomobil Kredisi

Vakıfbank, bu Kurban Bayramında hayalinizdeki otomobilinizi kapınıza getiriyor. Üstelik aylık % 1.22'den başlayan düşük faiz oranları ve 48 aya varan...

Emekli Maaşı 2017 Ocak Ayı Maaş Zammı Yüzde Kaç

SGK Kurumu çatısı altında maaş alan SSK, Bağ-Kur ve Emekli Sandığı emeklileri yeni yılın Ocak ayı zammını bekliyorlar. 2017 yılının...

Kapat