Denizbank Cebimde Kredi 3280 Başvurusu ve Detayı

Denizbank’ta cepten kredi imkanı var mı? Başvuru numarası kaç? Başvuru için ne yapmak gerekiyor? Denizbank Cebimde Kredi yıllardır cep telefonundan kolay ve hızlı kredi başvurusu yapma imkanı sunuyor. Cebimde Kredi başvuru numarası 3280. Bu numaraya mesaj atanlar hem kolayca kredi başvurusu yapmış oluyorlar, hem de kredi cevabını hemen alıyorlar. Kredi başvurusunu cepten yapmak yapmak için KREDİM yazıp bir boşluk bırakarak TC kimlik numaranızı 3280’e göndermeniz yeterli oluyor.

Cebimde Kredi ile kaç liraya kadar kredi başvurusu yapılabilir? Denizbank Cebimde Kredi 3280’e mesaj atarak 55.000 TL’ye kadar ihtiyaç kredisi için başvuru yapılabiliyor. Kredi başvurusunda herhangi bir evrak ya da kefil istenmiyor. Cebimde Kredi diğer ihtiyaç kredileri gibi maksimum 36 ay vadeyle kullanılıyor.

Cebimde Kredi başvurusu ne zaman sonuçlanır? Kullanacağım maksimum kredi nasıl belirleniyor? Kredi cevabı 5 dakika için de yine kısa mesaj olarak cep telefonunuza geliyor. Mesajda ne kadar kullanılabilecek kredi tutarı bilgisi de yer alıyor.

Kredi başvurusu onaylananlar sadece nüfus cüzdanıyla Denizbank şubesine giderek başvuru sürecini tamamlayıp kredilerini alabiliyorlar. Denizbank Cebimde Kredi başvuru numarasının 3280 olduğunu bir kez daha hatırlatalım. KREDİM yazarak kimlik nosunu 3280’e kısa mesaj olarak göndermek yeterli.

Tags : , , , , ,

0 thoughts on “Denizbank Cebimde Kredi 3280 Başvurusu ve Detayı”

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Devamını oku:
Ayda 549 TL’ye 15 bin TL Kredim Akbank’ta

Akbank'ın 3 Ay Ertelemeli Kredi fırsatları devam ediyor. Akbank'ta!​ Nakit ihtiyacının karşılanması için pratik kredi çözümleri sunan Akbank, ŞUbat ayı...

Moody’s not indirimi sonrası doların yönü yukarı mı?

19 Ağustos’ta Türkiye’yi negatif izlemeye alan Moody’s 23 Eylül 2016 Cuma günü ülke kredi notunu “çöp” seviyesine indirdi. Moody's, Türkiye'nin...

Kapat