Denizbank Cebimde Kredi 3280 Başvurusu ve Detayı

Denizbank’ta cepten kredi imkanı var mı? Başvuru numarası kaç? Başvuru için ne yapmak gerekiyor? Denizbank Cebimde Kredi yıllardır cep telefonundan kolay ve hızlı kredi başvurusu yapma imkanı sunuyor. Cebimde Kredi başvuru numarası 3280. Bu numaraya mesaj atanlar hem kolayca kredi başvurusu yapmış oluyorlar, hem de kredi cevabını hemen alıyorlar. Kredi başvurusunu cepten yapmak yapmak için KREDİM yazıp bir boşluk bırakarak TC kimlik numaranızı 3280’e göndermeniz yeterli oluyor.

Cebimde Kredi ile kaç liraya kadar kredi başvurusu yapılabilir? Denizbank Cebimde Kredi 3280’e mesaj atarak 55.000 TL’ye kadar ihtiyaç kredisi için başvuru yapılabiliyor. Kredi başvurusunda herhangi bir evrak ya da kefil istenmiyor. Cebimde Kredi diğer ihtiyaç kredileri gibi maksimum 36 ay vadeyle kullanılıyor.

Cebimde Kredi başvurusu ne zaman sonuçlanır? Kullanacağım maksimum kredi nasıl belirleniyor? Kredi cevabı 5 dakika için de yine kısa mesaj olarak cep telefonunuza geliyor. Mesajda ne kadar kullanılabilecek kredi tutarı bilgisi de yer alıyor.

Kredi başvurusu onaylananlar sadece nüfus cüzdanıyla Denizbank şubesine giderek başvuru sürecini tamamlayıp kredilerini alabiliyorlar. Denizbank Cebimde Kredi başvuru numarasının 3280 olduğunu bir kez daha hatırlatalım. KREDİM yazarak kimlik nosunu 3280’e kısa mesaj olarak göndermek yeterli.

Tags : , , , , ,

0 thoughts on “Denizbank Cebimde Kredi 3280 Başvurusu ve Detayı”

Bir Yorum Yazın

Devamını oku:
Bankaların SMS Kredisi Başvuru Numaraları

Bankalardan kredi kullanmak için en pratik başvuru yollarının başında genellikle SMS adıyla bilinen kısa mesaj göndermek geliyor. Kredi başvuru hatlarına...

Garanti 2016 Ramazan Bayramı Kredisi 450 Taksitle 12000 TL

Garanti Bankası'nın 2016 Ramazan Bayramı Kredisi kampanyası cazip fırsatlarla başladı. Uzun bayram tatili boyunca elinde nakit olmasını isteyen Garanti müşterilerini...

Kapat