Denizbank – Her İhtiyaca Uygun Ramazan Kredisi Paketi

Denizbank bu ramazanı da boş geçirmedi ve Ramazan ayı için her ihtiyaca uygun seçeneklerle dolu ve 2 ay taksit erteleme imkanı sunan Ramazan Kredisi Paketi hazırladı. Denizbank’ın 2/16 Ramazan ayı için hazırladığı özel paket, tam anlamıyla “Bu Ramazan paketinde yok yok” dedirtecek cinsten…

Denizbank Ramazan Paketine isteyen herkes sadece TC kimlik numarası ve cep telefonu numarasını kullanarak dahil olabiliyor. Paket kapsamı içerisinde bulunan Ramazan Kredisi de her ihtiyaca uygun özelliklerle donatılmış. Örneğin otomatik fatura ödeme talimatı verilmesi koşuluyla aylık % 0,99’dan başlayan faiz oranlarıyla Ramazan Kredisi kullanılabiliyor.

Otomatik fatura ödeme talimatı vererek Ramazan Kredisi kullananlar, 5.000 TL tutarında krediyi 12 ay vadeyle ve aylık % 0.99 faiz oranıyla kullanabiliyor, geri ödemesini de ayda 450 TL taksitle yapabiliyor.

Bu çerçevede 55.000 TL’ye kadar kredi limitleri sunulurken 36 aya varan vade seçenekleri ve 2 ay taksit ertelemesi imkanı yer alıyor. 10.000 TL tutarında ramazan kredisinin 24 ay vadeyle kullanılması halinde aylık % 1.54, 36 ay vadeyle kullanılması halinde aylık % 1.64 gibi faiz oranları teklif ediliyor.

Kampanya kapsamında kredi vadesi boyunca MobilDenizden ücretsiz EFT ve havale yapılabiliyor. Otomatik fatura ödeme talimatı kredi kartına bağlanırsa fatura başına 15 TL, maksimum 45 TL olmak üzere kredi kartına bonus yüklemesi yapılıyor.

Denizbank’tan Ramazan Kredisi veya diğer kredi ürünlerini kullanırken istenen belgeleri de kısaca özetleyelim. Denizbank kredilerinden yararlanmak için nüfus cüzdanı aslı, gelir belgesi, yerleşim belgesi veya son aya ait resmi fatura örneği (Türk Telekom, İgdaş gibi) yeterli oluyor. Ön başvurular internet üzerinden alınırken kredi başvurusu onaylanan müşterilerin işlemleri Denizbank şubelerinde yapılıyor.

Tags : , , , , ,

0 thoughts on “Denizbank – Her İhtiyaca Uygun Ramazan Kredisi Paketi”

Bir Yorum Yazın

Devamını oku:
Emekliyim Kredi Alabilir miyim?

Emekli olup da kredi alıp alamayacağını merak edenler için söyleyelim: Belki de en kolay şekilde kredi alacak kişi sizsiniz. Çünkü...

Akbank’tan Acil Nakit İhtiyacınız İçin Bedava Hızlı Para

Akbank Hızlı Para, acil nakit paraya ihtiyaç duyan herkesin yardımına koşuyor. Tamamen ücretsiz olan ve 9 aya varan taksitlerle rahatça...

Kapat