Denizbank Kredi Kartlarıyla Yılbaşı Alışverişine 100 TL Bonus

Denizbank Kredi Kartlarıyla Yılbaşı Alışverişine 100 TL Bonus

2016 yılına sayılı günler kala yılbaşı alışverişleri hızlandı. Mağazalar yılbaşına özel indirim kampanyalarıyla alıveriş yapmaya davet ederken bankalar da kendi kredi kartını kullanan müşterilerine özel avantajlar sunuyorlar. Böylece yılbaşına özel kampanyalardan indirim kazanılırken bankaların kredi kartlarıyla ek avantajlar gündeme geliyor.

Müşterilerinin yılbaşı alışverişinde avantaj sağlamak isteyen bankalardan barisi de Denizbank oldu. Bankanın 2016 yılına özel kampanyasında Denizbank kredi kartlarıyla yapılan alışverişlerde tam 100 TL bonus kazanma fırsatı sunuluyor. Üstelik bonuslu alışveriş fırsatı tüm sektörler için geçerli… Deniz Bonus kredi kartı sahipleri, tüm sektörlerde her 100 TL ve üzeri alışverişler için 10 TL, toplamda 100 TL bonus kazanıyorlar. Ancak bu alışverişlerin aynı gün içerisinde değil, farklı günlerde yapılması gerektiğini belirtelim.

1 Aralık tarihinde başlayan ve 21 Aralık 2015 akşamına kadar devam edecek Denizbank kampanyasına katılım için DenizBank sistemine kayıtlı telefon numarasından YENİYIL yazarak 3280’e bir adet SMS göndermek gerekiyor. Bu koşul yerine getirilince tatılımdan sonraki harcamalar kampanyaya dahil ediliyor. Gün başına yalnızca tek seferde yapılan ilk işlem sayılıyor, aynı gün birden fazla 100 TL üzeri işlem yapılırsa; yalnızca ilk ve tek seferde yapılan işlem için bonus kazanılıyor.

Kazanılan bonusların 7 Ocak 2016 tarihinde kartlara yükleneceğini hatırlatalım. 17 Ocak 2016 akşamına kadar kullanılmayan bonuslar gün sonunda geri alınacağını unutmayın. O tarihten önce bonuslarınızı harcamaya bakın diyoruz.

Deniz Bonus yılbaşı alışverişi kampanyasının kapsamı da oldukça geniş tutulmuş. Örneğin mağazada Bonus pos cihazı zorunluluğu bulunmuyor. Mail order, internet alışverşleri ve sanal kartla yapılan ve taksitli işlemler kampanyaya dahil bulunuyor. Yurtdışı işlemler de kampanya kapsamında kabul ediliyor.

Şimdi de sınırlamaları hatırlatalım. Bonus kullanımları, net kartlar ve ticari kartlar ile yapılan işlemler kampanyaya dahil değil… Nakit Avans işlemleri de kampanyaya dahil edilmiyor ve bu işlemlerden bonus kazanılmıyor.

Tags : , , ,

0 thoughts on “Denizbank Kredi Kartlarıyla Yılbaşı Alışverişine 100 TL Bonus”

Bir Yorum Yazın

Devamını oku:
CEPTETEB ile 1 Dakikada 5000 TL Bayram Kredisi

CEPTETEB Kurban Bayramı İhtiyaç Kredisi kampanyası her zaman olduğu gibi sürprizler ve kolaylıklarla başladı. TEB'in digital bankacılık birimi olan ve...

Nakit İhtiyacı İçin Denizbank 48 Ay Vadeli Kredi

Denizbank'tan 48 aya varan vadelerle ihtiyaç kredisi kullanmak mümkün. Üstelik kredinin üst limiti tam 55.000 TL. Denizbank'la tanışanlar uzun vadeli...

Kapat