Denizbank Ramazan Kredisi Otomatik Ödeme Talimatına İndirim

Denizbank Ramazan Paketi cazip kredi imkanlarıyla geldi. Paket kapsamında 2 ay ertelemeli Ramazan Kredisi kullanılabiliyor. Kredi bayramdan sonra da kullanıma açık. Son başvuru tarihi 10 Temmuz 2016.

Kredinin en önemli özelliği düşük faiz seçeneğinin bulunması. Denizbank Ramazan Kredisi 0.99 faiz oranıyla kullanılabiliyor. Krediyi düşük faizle kullanmak için istenen tek şart bir adet otomatik fatura ödeme talimatının verilmesi.

Kredi 36 ay vadeyle kullanılabiliyor. Geri ödemeler istenirse 2 ay sonra başlıyor. Kredinin üst limiti 55.000 TL.

Denizbank Ramazan Paketi Kredisi’ne başvuru internet üzerinden yapılabiliyor. Bankanın web sitesinin ziyaret edilmesi halinde sadece kimlik numarası ve cep telefonu numarasıyla başvuru yapmak mümkün. Kredi Denizbank şubelerine başvuru yaparak da kullanılabiliyor.

Kredi geri ödeme süresince bankanın MobilDeniz bankacılığı üzerinden yapılacak havale ve EFT işlemleri ücretsiz olarak gerçekleşiyor. Ayrıca otomatik ödeme talimatı verenler fatura başına 15 TL bonus kazanıyorlar. Bu imkan Denizbank kredi kartı olanlar için geçerli ve toplamda 3 fatura ve 45 TL bonusla sınırlı.

Denizbank bu yılki Ramazan kredisi düşük faiz oranı ve şaşırtıcı teklifleriyle dikkat çekiyor. Kredi başvurusu imkanı 10 Temmuz’a kadar geçerli.

Tags : , ,

0 thoughts on “Denizbank Ramazan Kredisi Otomatik Ödeme Talimatına İndirim”

Bir Yorum Yazın

Devamını oku:
Doların yükselişini Amerikan verisi de durduramadı

Türkiye'de Amerikan Dolarının yükselişi devam ediyor. Mooody's'in not indirimiyle başlayan yükseliş trendi 3 - 7 Ekim haftası boyunca hız kesmedi....

Garanti Dijital Kredi Cepten Şubeye Gitmeden Evraksız

Garanti Bankası şimdi cepten, şubeye gitmeden, evraksız kredi kullanmanın rahatlığını sunuyor: Garanti Bankası Dijital Kredi. Ugi’yle tanıtılan yeni Garanti teknolojisi...

Kapat