Denizbank SMS 3280 Cebimde Kredi Limiti ve Vadesi

Denizbank Cebimde Kredi ile ihtiyaç kredisi fırsatları devam ediyor. Yıllardır alışılan ve klasik kredilerden biri haline gelen Cebimde Kredi 2017’de de cazibesini sürdürecek gibi görünüyor.

Cebimde Kredi için SMS atmanız gerekn numara 3280. Bu numaraya SMS gönderenler Cebimde Kredi başvurusu yapmış oluyorlar. SMS metnine KREDIM yazıp boşluk bırakarak TC kimlik numaranızı ekleyip göndermek yeterli. Kredi cevabı hemen cep telefonunuza geliyor. Gelen cevapta sizin uygun görülen kredi çekme limiti bildiriliyor. Bildirilen tutar sizin için de uygunsa sadece nüfus cüzdanıyla Denizbank şubesine gitmek yeterli oluyor. Kredi cevabı 5 dakika içinde gönderiliyor.

Kişisel kredi limiti başvuru yapanın gelirini, kredi geçmişine ve puanına göre belirlenmekle birlikte genel olarak kullanılabilecek üst limit 55.000 TL. Geliriniz ve kredi skorunuz ne olursa olsun en fazla 55 Bin TL ihtiyaç kredisi kullanmanız mümkün.

Denizbank Cebimde Kredi diğer ihtiyaç kredileri gibi maksimum 48 ay vadeli olarak kullanılıyor. Kredi başvurusunda kefil aranmıyor. Kredi başvurusu için herhangi bir belge gerekmiyor, sadece nüfus cüzdanı ile kredi kullanmak mümkün oluyor.

Cebimde Kredi’de yüzde 1.59 aylık faiz uygulanıyor. 24 ay, 36 ay ve 48 ay vadeler için bu faiz oranı geçerli. 12 ay vade içinse yüzde 1.55 faiz oranı uygulanıyor.

10.000 TL Cebimde Kredi kullananlar 48 ay vadede aylık 320 Lira taksit ödemesi yapıyorlar. Denizbank Cebimde Kredi dışında pek çok kredi seçenekleri sunuyor ve her türlü kredi ihtiyacını hızlı ve kolay bir şekilde karşılıyor.

Tags : , , , ,

0 thoughts on “Denizbank SMS 3280 Cebimde Kredi Limiti ve Vadesi”

Bir Yorum Yazın

Devamını oku:
Diyarbakır Sur’daki esnafa 50 bin lira faizsiz kredi veriliyor

Çevre ve Şehircilik Bakanı Mehmet Özhaseki, "Diyarbakır'ın Sur ilçesinde ne kadar esnafımız varsa hepsine 50 bin lira olmak üzere 6...

Ayda 541 TL’ye 15.000 TL İhtiyaç Krediniz Akbank’ta

Akbank'ın tüm müşterileri için hazırladığı Kredim akbank'ta kampanyası, avantajlı faiz oranı, hızlı başvuru süreci ve kolay kullanım imkanıyla geniş ilgi...

Kapat