Denizbank Yeni Yıl Yılbaşı Kredisi 2017

2017 yılına sayılı günler kala Denizbank’ta kredi fırsatları devam ediyor. Denizbank Cebimde Kredi ile 48 aya varan vadelerle ihtiyaç kredisi kullanmak mümkün. Cebimde Kredi’ye başvuru yapmak için KREDIM yazıp boşluk bırakarak TC kimlik numaranızı ekleyip 3280’e kısa mesaj atmak yeterli oluyor. Kredi cevabı hemen cep telefonunuza geliyor. Kredinin üst limiti 55.000 TL.

2017 yeni yıl kredileri bankaların yarışına sahne oluyor. 2016 Aralık ayında kullanılabilecek kredilerden biri de Denizbank Yeni Yıl Kredisi. 2017 Yılbaşı öncesi kullanılabilecek kredi cazip koşullarla sunuluyor.

Denizbank ihtiyaç kredileri evraksız ve kefilsiz olarak kullanılabiliyor. Kredi başvurularında nüfus cüzdanı yeterli oluyor. Kredi kullanmak için kefil bulma şartı aranmıyor.

Denizbank ihtiyaç kredilerine cepten mesaj atmanın yanısıra diğer kanallardan da başvuru yapılabiliyor. Denizbank şubeleri, Denizbank internet sitesi ve Denizbank internet şubesi kredi başvurularının yapılabileceği diğer kanallardan. Bankanın telefon bankacılığı sistemi üzerinden de kredi başvurusu yapmak mümkün.

Yeni yıl yaklaşırken artan masraflar için nakit çözümlerinin en uygun olanlarından biri de Denizbank ihtiyaç kredisi. Denizbank yıl boyu yalnız bırakmadığı kredi müşterilerini sunduğu cazip oranlarla yeni yıl öncesinde de unutmadığını gösteriyor.

İhtiyaç kredilerinde vade süresinin yeniden 48 aya çıkartılması banka ihtiyaç kredilerini yeniden cazip hale getirdi. Daha uzun vade imkanı tanıyan bankalar arasına Denizbank’ta hemen katıldı. Denizbank’ta ihtiyaç kredisi 48 aya varan vadelerle kullanmak mümkün. Uzayan vade süresi ödenecek aylık taksitleri düşürerek vatandaşın rahat nefes almasını sağlıyor.

Tags : ,

0 thoughts on “Denizbank Yeni Yıl Yılbaşı Kredisi 2017”

Bir Yorum Yazın

Devamını oku:
Kredi Kartından Nakit Avans Çekimi Kolaylaşıyor

Bankacılık Denetleme ve Düzenleme Kurumu (BDDK), kredi kartından nakit avans çekimini daha az maliyetli hale getirmek yeni düzenlemelerle ilgili çalışmalar...

Yapı Kredi: Şubeye gitmeden cepten, internetten anında kredi

Yapı Kredi Bankası son dönemde şubesiz bankacılığa verdiği önemi yeni kampanyasıyla bir kez daha kanıtladı. Bugünlerde Yapı Kredi cep şubesini...

Kapat