DenizBank’tan Devlet Katkılı Çeyiz Hesap Avantajları

Geliştirdiği bankacılık ürünleri ve kaliteli hizmetleriyle farklılaşan DenizBank, müşterilerinin yüzünü güldürecek çalışmalarını sürdürüyor. Uygulamaya aldığı Çeyiz Hesap ile en az 3 yıl boyunca birikim yapan müşterilerine birikim tutarlarına ilave olarak %20’ye varan oranlarda devlet katkısı fırsatı sunuyor.

2016 yılı bahar ayları itibariyle uygulamaya alınan DenizBank Çeyiz Hesabı ile kendi veya çocuğunun evliliği için birikim yapmak isteyenlere, birikim tutarlarına ilave olarak % 20’ye varan oranlarda devlet katkısı ödemesi fırsatı dikkat çekiyor.

Böylece en az 3 yıl boyunca Çeyiz Hesabına düzenli birikim yapan ve çeyiz hesap koşullarını sağlayan DenizBank müşterileri, evlilik tarihlerindeki birikim tutarına ilave olarak % 20’ye varan oranlarda devlet katkısından yararlanıyor.

Çeyiz Hesabı açtıranlar, hesaba her ay düzenli olarak yatırmaları gereken miktarı, DenizBank kredi kartından veya vadesiz mevduat hesabından yapabiliyor. Bunun için aylık veya üç aylık düzenli ödeme talimatı vermek yeterli oluyor.

Böylece evlenmeyi düşünen çiftler, kendi gelecekleri ve evlilikleri için düzenli birikim yapabilme ve aynı zamanda birikimlerini % 12.50 faiz oranıyla değerlendirme fırsatına kavuşuyor. Düzenli birikim için gereken 3 yıllık süre dolduktan sonra buna % 20 oranındaki devlet katkısı da ekleniyor.

Tags : , , , , , ,

0 thoughts on “DenizBank’tan Devlet Katkılı Çeyiz Hesap Avantajları”

Bir Yorum Yazın

Devamını oku:
İş Bankası Sonbahar Kredisinde Faiz % 1.22’ye İndirildi

Bankaların son günlerde ihtiyaç kredisi faizlerini indirme trendine İş Bankası da ayak uydurdu. İş Bankası'nın 21 Eylül 2016'da startını verdiği...

ING Bank Kişiye Özel Bayram Kredisi 2016

ING Bank, bir süreden beri müşterilerine sunduğu "Eski Köye Yeni Adet" kredi kampanyaları serisini bu yaz Kişiye Özel Bayram Kredisi'ne...

Kapat