DenizBank’tan Devlet Katkılı Çeyiz Hesap Avantajları

Geliştirdiği bankacılık ürünleri ve kaliteli hizmetleriyle farklılaşan DenizBank, müşterilerinin yüzünü güldürecek çalışmalarını sürdürüyor. Uygulamaya aldığı Çeyiz Hesap ile en az 3 yıl boyunca birikim yapan müşterilerine birikim tutarlarına ilave olarak %20’ye varan oranlarda devlet katkısı fırsatı sunuyor.

2016 yılı bahar ayları itibariyle uygulamaya alınan DenizBank Çeyiz Hesabı ile kendi veya çocuğunun evliliği için birikim yapmak isteyenlere, birikim tutarlarına ilave olarak % 20’ye varan oranlarda devlet katkısı ödemesi fırsatı dikkat çekiyor.

Böylece en az 3 yıl boyunca Çeyiz Hesabına düzenli birikim yapan ve çeyiz hesap koşullarını sağlayan DenizBank müşterileri, evlilik tarihlerindeki birikim tutarına ilave olarak % 20’ye varan oranlarda devlet katkısından yararlanıyor.

Çeyiz Hesabı açtıranlar, hesaba her ay düzenli olarak yatırmaları gereken miktarı, DenizBank kredi kartından veya vadesiz mevduat hesabından yapabiliyor. Bunun için aylık veya üç aylık düzenli ödeme talimatı vermek yeterli oluyor.

Böylece evlenmeyi düşünen çiftler, kendi gelecekleri ve evlilikleri için düzenli birikim yapabilme ve aynı zamanda birikimlerini % 12.50 faiz oranıyla değerlendirme fırsatına kavuşuyor. Düzenli birikim için gereken 3 yıllık süre dolduktan sonra buna % 20 oranındaki devlet katkısı da ekleniyor.

Tags : , , , , , ,

0 thoughts on “DenizBank’tan Devlet Katkılı Çeyiz Hesap Avantajları”

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Devamını oku:
Dükkanınız Banka ATM’sine Nasıl Kiralanır?

"Benim de boş duran bir dükkanım var. Bankayla nasıl anlaşırım?" diye merak edenler okusun... Bugünlerde neredeyse her köşe başında bir...

ING Kredi Notuna Göre 0.99’dan Başlayan Faizle Kredi

Eski köye yeni adet getiren ING Bank yeni bir dönem başlatıyor: Kredi notuna göre faiz oranı. ING Bank'ta şimdi kredi...

Kapat