e-Turuncu Hesap 1 Yıl Boyunca Yüzde 13 Hoş Geldin Faizi

Turuncu Hesaplarını internetten ya da mobil bankacılıktan açanlar kazançlı çıkıyor. Şimdi e-Turuncu Hesap 1 yıl boyunca % 13 hoş geldin faizi veriyor. e-Turuncu Hesap ile yüksek faiz kazanmak için yapmanız gereken tek şey şube yerine dijital kanalları kullanarak e-Turuncu Hesap açmak. e-Turuncu Hesap her zaman daha avantajlı faiz oranı vermekle kalmıyor, yeni müşterilerine 1 yıl boyunca yüzde 13 Hoş Geldin Faizi uyguluyor.

e-Turuncu Hesabın avantajları saymakla bitmiyor. e-Turuncu Hesap sahipleri Hesap İşletim Ücreti ve EFT/Havale masrafı ödemiyorlar. ING Bank internet şubesinden ve mobil şubeden yapılan havale ve EFT işlemleri için ücret alınmıyor.

e-Turuncu Hesap da aynı Turuncu Hesap gibi Vade beklemeden, istediğiniz an para çekme ve yatırma imkanı sunuyor. e-Turuncu Hesap da aynı şekilde günlük faiz veriyor ve hesaptan para çekseniz bile vade bozulması ve faiz kaybı gibi sorunlar yaşamıyorsunuz. Üstelik 1 yıl boyunca şu anda Türkiye’de uygulanan en yüksek vadeli hesap faiz oranı düzeylerinde faiz kazandırıyor. e-Turuncu Hesaba para yatırmak için ATM’leri kullanabiliyorsunuz, transfer işlemleri ise internet veya mobil bankacılık ile yapılabiliyor.

ING Bank’ta hesapları olanlar ve internet bankacılığını kullananlar internet şubesinden ya da mobilden e-Turuncu Hesap açabiliyorlar. ING Bank’ta hiç hesabı olmayanlar ise ING Bank internet web sitesinden kolayca hesap açılışı başvurusu yapabiliyorlar.

Tags : , ,

0 thoughts on “e-Turuncu Hesap 1 Yıl Boyunca Yüzde 13 Hoş Geldin Faizi”

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Devamını oku:
Halkbank Kredi 2017 Kampanyasında 1.13 Düşük Faiz Fırsatı

Halkbank'ın bu ay başında "Şimdi al, 2017'de öde!^sloganıyla başlattığı Kredi 2017 kampanyasında aylık % 1.13 düşük faiz fırsatı devam ediyor....

Kredi Garanti Fonu (KGF) teminatlı krediyi kimler alabilir?

Kısaca KGF desteği olarak bilinen Kredi Garanti Fonu destekli ticari krediler, Ocak ayından itibaren ülkemiz esnafının ve KOBİlerinin hayatına girdi....

Kapat