e-Turuncu Hesap 1 Yıl Boyunca Yüzde 13 Hoş Geldin Faizi

Turuncu Hesaplarını internetten ya da mobil bankacılıktan açanlar kazançlı çıkıyor. Şimdi e-Turuncu Hesap 1 yıl boyunca % 13 hoş geldin faizi veriyor. e-Turuncu Hesap ile yüksek faiz kazanmak için yapmanız gereken tek şey şube yerine dijital kanalları kullanarak e-Turuncu Hesap açmak. e-Turuncu Hesap her zaman daha avantajlı faiz oranı vermekle kalmıyor, yeni müşterilerine 1 yıl boyunca yüzde 13 Hoş Geldin Faizi uyguluyor.

e-Turuncu Hesabın avantajları saymakla bitmiyor. e-Turuncu Hesap sahipleri Hesap İşletim Ücreti ve EFT/Havale masrafı ödemiyorlar. ING Bank internet şubesinden ve mobil şubeden yapılan havale ve EFT işlemleri için ücret alınmıyor.

e-Turuncu Hesap da aynı Turuncu Hesap gibi Vade beklemeden, istediğiniz an para çekme ve yatırma imkanı sunuyor. e-Turuncu Hesap da aynı şekilde günlük faiz veriyor ve hesaptan para çekseniz bile vade bozulması ve faiz kaybı gibi sorunlar yaşamıyorsunuz. Üstelik 1 yıl boyunca şu anda Türkiye’de uygulanan en yüksek vadeli hesap faiz oranı düzeylerinde faiz kazandırıyor. e-Turuncu Hesaba para yatırmak için ATM’leri kullanabiliyorsunuz, transfer işlemleri ise internet veya mobil bankacılık ile yapılabiliyor.

ING Bank’ta hesapları olanlar ve internet bankacılığını kullananlar internet şubesinden ya da mobilden e-Turuncu Hesap açabiliyorlar. ING Bank’ta hiç hesabı olmayanlar ise ING Bank internet web sitesinden kolayca hesap açılışı başvurusu yapabiliyorlar.

Tags : , ,

0 thoughts on “e-Turuncu Hesap 1 Yıl Boyunca Yüzde 13 Hoş Geldin Faizi”

Bir Yorum Yazın

Devamını oku:
Bayramda nakit paraya ulaşmanın en kısa yolu

9 günlük Kurban Bayramı tatili başladı. Dört günlük tatil süresince Türkiye'deki tüm bankalar kapalı olacak. Banka şubeleri olmayınca kredi başvurusu...

Doların sürekli yükselişi vatandaşın borcunu artırıyor

Önce Moody's'in not indirimi, ardından ABD seçimlerinde Trump'un kazanması, doların yükselişini tetiklerken Türk Lirası üzerinde olumsuz etkiler yaptı. Türk Lirasında...

Kapat