Emekli Maaşını PTT’den alanların ihtiyaç kredisi Şekerbank’tan

Emekli maaşını PTT şubelerinden alanlar, Şekerbank’tan masrafsız ihtiyaç kredisini uygun faiz oranlarıyla kullanabiliyorlar. Üstelik Şekerbank şubelerine gitmelerine dahi gerek kalmadan PTT şubelerindeki Şekerbank standlarına uğraşarak 36 ay vadeli ihtiyaç kredisi fırsatından yararlanıyorlar. Emekli maaşını PTT’den alanların, başvuru için kimlik belgeleriyle ile birlikte PTT şubelerine gitmesi yeterli oluyor.

Şekerbank emekli kampanyasında 36.000 TL’ye kadar kredi başuvrusu yapılabiliyor. Kredinin maksimum vadesi ise 36 ay oluyor. Faiz oranının ise emekli müşteriler için aylık % 1.38 olduğunu belirtelim. Kredi kampanyasından SSK, Emekli Sandığı ve Bağkur emeklileri kolayca yararlanabiliyor.

PTT’den maaş almakta olan emeklinin 3.000 TL tutarında ihtiyaç kredisi kullanması halinde 36 ay vade için ayda 111 TL taksit ödemesi yapılıyor. Kullanılan ihtiyaç kredisinin 10.000 TL olması durumunda ise ayda 370 TL taksit ödemesi gerekiyor. Her iki seçenekte de herhangi bir masraf alınmazken emekliye özel % 1.38 faiz oranı geçerli oluyor.

Şekerbank’ın emekli müşteriere sunduğu bir fırsat daha var. SGK emekli maaşını Şekerbank’a taşıyan tüm emekliler, ilk maaş ödemesinin ardından 300 TL veya faizsiz masrafsız 2400 TL bireysel ihtiyaç kredisi kullanım hakkı kazanıyorlar.

Tags : , , , , , ,

0 thoughts on “Emekli Maaşını PTT’den alanların ihtiyaç kredisi Şekerbank’tan”

Bir Yorum Yazın

Devamını oku:
Yapı Kredi’nin KOBİ’lere Özel İnternet Sitesi Açıldı

Yapı Kredi'nin ülkemizdeki tüm esnaf ve KOBİ'lere özel hazırladığı internet sitesi 24 Aralık 2015 tarihinde yayına girdi. Yapı Kredi'nin herkese...

2016 Tüketici Kredisi ve Kredi Kartı Yapılandırma 72 Ay Taksit

Tüketici kredisi ve kredi kartı borçluları için müjde geldi. 2016 kredi ve kart borçları yapılandırması devreye giriyor. Buna göre mevcut...

Kapat