Emekli Maaşını Şekerbank’a Taşıyana Faizsiz 2.400 TL Kredi Sürprizi

Şekerbank, SGK emeklilerine nefes aldıracak yeni bir kampanya başlattı. 31 Ekim akşamına kadar devam edecek kampanyada, başka bir bankadan almakta olduğu SGK emekli maaşını Şekerbank’a taşıyan herkese nokit 200 TL veya masrafsız sıfır faizli 24 ay vadeli 2.400 TL kredi kullanma fırsatı sunuluyor. Maaşını Şekerbank’a taşıyanlar, isterlerse 200 TL nakit hediyesini, isterlerse sıfır faizli 2400 TL kredi fırsatını tercih ediyorlar.

“Şekerbank’ta Emeklilerin Yeri Ayrı” sloganıyla yola çıkan Şekarbank’a maaşını taşıyan emeklileri bekleyen ayrıcalıklar sadece bu iki fırsatla sınırlı değil… Emeklilere sunulan sayısız hizmet dikkat çekiyor. Emekli büyüklerimiz Şekerbank’ta tüm işlemlerini zahmetsizce gerçekleştiriyor, sıkılmadan üzülmeden bankacılık hizmeti almanın ayrıcalığını yaşıyorlar.

Şekerbank’ın SGK emeklilerine sunduğu ayrıcalıklara kısaca göz atalım. Bunların başında şubede işlem önceliği geliyor. Ülke genelindeki tüm şube numaratörlerine eklenen ‘‘Emeklilere Özel’’ tuşu sayesinde tüm bankacılık işlemleri için öncelikli hizmet alınıyor. Emekliler için özel olarak kurulan 444 0 344 numaralı Emekli Destek Hattı’nı arayanlar, herhangi bir tuşlama yapmadan direkt müşteri temsilcisie görüşebiliyor; bankacılık işlemlerini kolayca gerçekleştiriyorlar.

Sağlık sorunu nedeniyle maaşını çekmek için şubeye gidemeyenlerin maaşları evlerine kadar teslim ediliyor. “Eve Teslim Emekli Maaş Hizmeti” adı verilen bu hizmetin nasıl yapıldığına dair ayrıntılı bilgi Şekerbank şubelerinde bulunuyor.

SGK emeklilerinin Şekerbank’taki hesapları için hesap işletim ücreti muafiyeti tanınıyor. Bir başka deyişle emeklilerin tüm hesapları için hesap işletim ücreti ödenmiyor.

Şekerbank İnternet Şubesinden ve Çağrı Merkezinden ücretsiz havale ve EFT işlemi yapılabiliyor. Üstelik bu konuda herhangi bir sınırlama da bulunmuyor. Şekerbank ATM’lerinden Ücretsiz limit üstü nakit çekim imkanı da tanınıyor ve komisyon ücreti ödenmiyor.

Şekerbank dışındaki diğer tüm bankaların ATM’lerinden hesabınıza erişim ve maaş bakiyesi çekimi işlemi de komisyonsuz ve ücretsiz gerçekleştiriliyor.

Son olarak önemli bir hususu hatırlatalım. Her iki fırsattan da yararlanabilmek için 36 ay boyunca emekli maaşının Şekerbank’tan alınacağına dair taahhüt verilmesi, Şekerbank Kredili Mevduat Hesabı sahibi olunması, emekli maaşının 500 TL ve üzerinde olması ve emekli maaşın daha önce Şekerbank’tan hiç alınmamış olması gerekiyor. Kampanya koşullarının sağlanması halinde emekli maaşının Şekerbank’a ilk kez ödenmesinden 1 ay sonra promosyonlardan yararlanma imkanı başlıyor.

Tags : , , , ,

0 thoughts on “Emekli Maaşını Şekerbank’a Taşıyana Faizsiz 2.400 TL Kredi Sürprizi”

Bir Yorum Yazın

Devamını oku:
Finansbank’ın ismi neden QNB Finansbank oldu?

Finansbank ile Katarlı QNB arasında yapılan satış anlaşmasının sonuçları netleşmeye başladı. Finansbank'ın ismi QNB Finansbank şeklinde değiştirildi. Banka tabelalarına henüz...

SSK’sı olmayan sigortasız çalışan kredi alabilir mi?

Ülkemizde milyonlarca insanın sigortasız, SSK'sı olmadan çalıştığı bir gerçek. Bu insanlar hem ekonomiye büyük bir katkı sağlıyor, hem de büyük...

Kapat