Emekli Maaşını Yapı Kredi’ye Taşıyan 300 TL Puan Kazanıyor

Emeklilere banka promosyonu görüşmeleri devam ederken bazı bankaların emekli müşteri kampanyaları şimdiden başladı. Bunlardan birisi de, “Hizmette Sınır Yoktur” sözüyle daima ön planda olan Yapı Kredi Bankası… Emekliye hizmette de sınır tanımayan Yapı Kredi, 36 ay boyunca emekli maaşını Yapı Kredi’den almayı taahhüt edenlere 300 TL puan kazanma fırsatı sunuyor. Emeklisini Yapı Kredi’ye taşıyan herkes, ayrıca bankanın özel hazırladığı Emeklilik Paketi avantajlarından da yararlanıyor. Bankanın bu kampanyasının 31 Temmuz 2016 akşamına kadar devam edeceğini belirtelim.

Yapı Kredi’nin bu kampanyasından faydalanmak için SGK’nın bağladığı emekli maaşının Yapı Kredi Bankası aracılığıyla alınıyor olması yeterli… Ayrıca emekli aylığının en az 500 TL olması, maaşını 3 ayda bir alanlar için en az 1.500 TL olması gerekiyor. Kampanyaya katılım koşulu olarak Yapı Kredi Kredi Kartı ve / veya Esnek Hesap ve Banka Kartı sahibi olmak gerektiğini hatırlatalım. Başvurular değerlendiriliyor, Yapı Kredi Kredi Kartı veya Esnek Hesap ve Banka Kartının onaylanması durumunda kampanyaya katılım gerçekleşiyor.

Kampanya koşullarını sağlayarak katılım sağlayan emeklilerin kampanya ödülü olan 300 TL Worldpuan, maaşınızı almaya başladığınız ayı takip eden ay sonunda Yapı Kredi Kredi Kartı veya Yapı Kredi Tlcard’ınıza (Yapı Kredi Banka Kartı) peşin olarak yükleniyor.
.
Yapı Kredi Emeklilik Paketi avantajları

— Hesap İşletim Ücreti muafiyeti
— İnternet Şubesi, Telefon Bankacılığı, Mobil Şube ve ATM’lerden ücretsiz havale
— Avantajlı faiz ve vadelerle bireysel ihtiyaç kredisi kullanımı
— Yapı Kredi ATM’lerinden 3.000 TL günlük para çekme limiti

Tags : , , , , ,

0 thoughts on “Emekli Maaşını Yapı Kredi’ye Taşıyan 300 TL Puan Kazanıyor”

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Devamını oku:
Halkbank Konut Kredisi Koşulları ve Faiz Oranları

Halkbank Canım Evim Konut Kredisi ile 180 aya kadar vadelerle konut kredisi kullanmak mümkün. Genellikle 120 aya kadar vadelerle konut...

İş Bankası Günde 6 Liraya Yaza Özel Kredi Kampanyası

İş Bankası'nın Günde 6 Liraya Yaza Özel Kredi Kampanyası başladı. 16 Temmuz günü start alan kampanyanın 10 Ağustos 2016 akşamına...

Kapat