Emekli Maaşını Yapı Kredi’ye Taşıyan 300 TL Puan Kazanıyor

Emeklilere banka promosyonu görüşmeleri devam ederken bazı bankaların emekli müşteri kampanyaları şimdiden başladı. Bunlardan birisi de, “Hizmette Sınır Yoktur” sözüyle daima ön planda olan Yapı Kredi Bankası… Emekliye hizmette de sınır tanımayan Yapı Kredi, 36 ay boyunca emekli maaşını Yapı Kredi’den almayı taahhüt edenlere 300 TL puan kazanma fırsatı sunuyor. Emeklisini Yapı Kredi’ye taşıyan herkes, ayrıca bankanın özel hazırladığı Emeklilik Paketi avantajlarından da yararlanıyor. Bankanın bu kampanyasının 31 Temmuz 2016 akşamına kadar devam edeceğini belirtelim.

Yapı Kredi’nin bu kampanyasından faydalanmak için SGK’nın bağladığı emekli maaşının Yapı Kredi Bankası aracılığıyla alınıyor olması yeterli… Ayrıca emekli aylığının en az 500 TL olması, maaşını 3 ayda bir alanlar için en az 1.500 TL olması gerekiyor. Kampanyaya katılım koşulu olarak Yapı Kredi Kredi Kartı ve / veya Esnek Hesap ve Banka Kartı sahibi olmak gerektiğini hatırlatalım. Başvurular değerlendiriliyor, Yapı Kredi Kredi Kartı veya Esnek Hesap ve Banka Kartının onaylanması durumunda kampanyaya katılım gerçekleşiyor.

Kampanya koşullarını sağlayarak katılım sağlayan emeklilerin kampanya ödülü olan 300 TL Worldpuan, maaşınızı almaya başladığınız ayı takip eden ay sonunda Yapı Kredi Kredi Kartı veya Yapı Kredi Tlcard’ınıza (Yapı Kredi Banka Kartı) peşin olarak yükleniyor.
.
Yapı Kredi Emeklilik Paketi avantajları

— Hesap İşletim Ücreti muafiyeti
— İnternet Şubesi, Telefon Bankacılığı, Mobil Şube ve ATM’lerden ücretsiz havale
— Avantajlı faiz ve vadelerle bireysel ihtiyaç kredisi kullanımı
— Yapı Kredi ATM’lerinden 3.000 TL günlük para çekme limiti

Tags : , , , , ,

0 thoughts on “Emekli Maaşını Yapı Kredi’ye Taşıyan 300 TL Puan Kazanıyor”

Bir Yorum Yazın

Devamını oku:
İnternetten Alışverişte Sanal Kart Nasıl Kullanılır

İnternetten alışverişte klasik kredi kartı yerine sanal kart kullanımı giderek yaygınlaşıyor. Güvenli alışveriş için özel olarak tasarlanmış olması nedeniyle yaygınlaşan...

Finansbank Yılbaşı Kredisi Başvurusu 5030’a Yapılıyor

2015 yılı bitmek üzereyken Finansbank'tan iyi bir yeni yıl kredisi kullanma fırsatı halen devam ediyor. Finansbank 2016 Yılbaşı Kredisi kampanyası...

Kapat