Emekliye 15.000 TL’ye Kadar PTT İhtiyaç Kredisi

Emekliye 15.000 TL'ye Kadar PTT İhtiyaç Kredisi

Emekli maaşını PTT’den alanlara cazip koşullarla ihtiyaç kredisi fırsatı olduğunu biliyor muydunuz? PTT Bank – Denizbank işbirliğiyle başlatılan Her Derde Deva Kredi kampanyası, maaşını PTT şubelerinden almakta olan tüm emeklilere açık… Üstelik 36 ay vadeli olan PTT İhtiyaç Kredisine başvuru yapanlardan gelir belgesi sorulmadığı gibi kredi tahsis ücreti de ödemiyorlar. Kredi başvurusu yapmak için sadece nüfus cüzdanıyla PTT şubesine uğramak yeterli oluyor.

Kampanya kapsamında sunulan ihtiyaç kredisinde alt limit 1.000 TL, üst limit 36.000 TL olarak belirlendii. Maksimum vadesi 36 ay olan PTT Bank – Denizbank kampanyasında SGK emekliisi müşteriler için faiz oranını incelediğimizde 2.000 TL altı işlemlerde % 1,75, 2.000 TL ve üstü tutarlarda % 1,59 olduğunu görüyoruz. Daha önce de belirttiğimiz gibi SGK emeklisi müşterilerden kredi tahsis ücreti alınmıyor ve gelir belgesi istenmiyor.

PTT Bank İhtiyaç Kredisi kampanyasından 80 yaşına kadar olan tüm emekliler yararlanabiliyor. Müşteri yaşı ve kredi vade süresinin toplamı 80 yılı geçmemesi gerekiyor. Örneğin 78 yaşında olan bir emekli 36 ay vadeli kredi alamıyor ama 24 ay vadeli kredi kullanabiliyor.

Tags : , , , , , ,

One thought on “Emekliye 15.000 TL’ye Kadar PTT İhtiyaç Kredisi”

Bir Yorum Yazın

Devamını oku:
Creditwest Bank’tan her bütçeye uygun Hazır Kredi

Creditwest Bank adını ilk defa duymuş olabilirsiniz. Kuzey Kıbrıs'ın (KKTC) önde gelen özel bankalarından Creditwest'in yeni kredi kampanyasını sitemizin Kuzey...

Her Ev İçin Konut Kredisi Alınabilir mi?

Türkiye'de mortgage yasası, dünyadaki örneklerinden biriz daha farklı çıkmıştı. Böyle olmasının nedeni, Türkiye'de gerçek anlamda çok iyi bir ev stoku...

Kapat