Emekliye 4 Müjde Umudu Bayramdan Sonraya Kaldı

Emekliye 4 Müjde Umudu Bayramdan Sonraya Kaldı

9 günlük Ramazan Bayramı tatili bugünden itibaren başladı. Bu uzun tatil öncelikle devlet memurlarını ilgilendiriyor, özel sektörde böyle uzun bir tatil olmayacak ama Türkiye’nin değişmez özelliği bir kere daha devreye girdi ve iğneden ipliğe her konunun çözümü bayramdan sonraya bırakıldı. Hükümet cephesi de 9 günlük bayram tatiline girdiği için herhangi bir açıklama gelmedi.

Ramazan boyunca “emekliye müjde” başlığı altında 4 müjde birden verilmiş ve bunların bayramdan önce kesinleşeceği bildirilmişti. Milyonlarca emekli umutla bayram arefesinin gelmesini bekledi, “belki bir haber çıkar da, sözü verilen paramı bayramdan önce alırım” diye umutlandı ama şu anda “emekliye 4 müjde”nin akıbetinden bir haber yok.

Emekli insanlarımıza müjdesi verilen 4 müjde neydi? Önce onları hatırlayalım. Hükümet kanadından gelen müjdeleri şu 4 başlık altında toplayabiliriz:

1. Her Emekliye 900 TL banka promosyonu müjdesi
2. Emekliye maaşanın 10 katı faizsiz kredi müjdesi
3. Emekliye 3 Maaş tutarında avans müjdesi
4. Memur emeklisine 30 yıl ikramiyesi müjdesi

Buu dört müjdenin hiçbirisi için herhangi bir gelişme olmadı ve haber gelmedi. Artık 9 günlük bayram tatiline girildiğine göre emeklinin umudu artık bayram tatili sonrasına kaldı demektir. “Emekliye 4 Müjde” ile ilgili olarak bayram sonrasında yeni bir gelişme olursa sizleri hemen bilgilendireceğiz.

Tags : , , , , , ,

0 thoughts on “Emekliye 4 Müjde Umudu Bayramdan Sonraya Kaldı”

Bir Yorum Yazın

Devamını oku:
Denizbank’tan Cevabı 5 Dakikada Gelen 48 Ay Vadeli Kefilsiz Kredi

Denizbank'ın cazip faiz oranlarıyla donatılan 48 ay vadeli Web'de Kredi kampanyası devam ediyor. İnternet üzerinden kolayca başvuru yapılan Denizbank kampanyasında...

Bankaların 2016 Bayram Kredisi Yarışı Erken Başladı

Bankaların bayram kredisi yarışı bu yıl erken başladı. Ramazan Bayramı’nın yaklaşmasıyla bankalar, bayram kredisi avantajlarıyla tüketiciye çeşitli fırsatlar sunarken faizler...

Kapat