Emekliye Promosyon Görüşmeleri Sürerken Denizbank 300 TL Veriyor

Bankalarla yapılan emekli maaşına promosyon görüşmeleri sürerken bankaların mevcut promosyon kampanyaları da sürüyor. Bankalar arasında emekli promosyonu için cazip teklif sunan bankaların başında Denizbank geliyor. Bilindiği gibi yeni emeklilerin maaşları Denizbank’a yatıyor.

Denizbank gerek ilk def emekli maaşı bağlananlara, gerekse maaşını Denizbank’a taşıyanlara 300 TL promosyon veriyor. Ancak promosyonu haketmenin koşulları var. Öncelikle Denizbank’la sözleşme yapmanız ve 3 yıl boyunca emekli maaşınızı başka bankaya taşımayacağınıza söz vermeniz gerekiyor. Bunun yanısıra bir adet otomatik fatura ödeme talimatı vermeniz gerekli. Promosyondan yararlanmak için diğer koşul ise Denizbank’ta Kurtaran Hesap açmak. Kurtaran Hesap, Denizbank’ın kredili mevduat hesabı ve hesapta para yokken bile nakit ihtiyacını karşılayan bir hesap.

Emekli promosyonunda son noktaya gelindi denilirken aslında çok da yol alınmadığı anlaşıldı. Bankaların tekliflerinin çok düşük olduğu ve beklentiyi karşılamadığı söyleniyor. Emekliler bankalardan 450 TL ile 900 TL arasında promosyon bekliyor. Bankaların şu anda sundukları promosyonlar bu rakamın altında kalıyor.

Emekli maaşı promosyonunda bir sonuca varılabilmesi için Başbakanın devreye gireceği konuşuluyor. Şu anda devam eden promosyon kampanyaları arasında Denizbank’ın 300 TL’lik promosyonu en cazip olanlardan biri. İlk kez maaş bağlananlar ve maaşlarını Denizbank’a taşıyan emekliler kampanyadan yararlanıyor. Tüm SGK emeklileri maaş promosyonu için başvuru yapabiliyor. SSK, Bağ-Kur ve Emekli Sandığı emeklileri dilerlerse Denizbank’ın promosyonuyla hemen 300 TL sahibi olabiliyorlar.

Tags : , ,

0 thoughts on “Emekliye Promosyon Görüşmeleri Sürerken Denizbank 300 TL Veriyor”

Bir Yorum Yazın

Devamını oku:
Faiz indirimi öncesi konut kredisi çektiyseniz okuyun

Gayrimenkul Hukuk Enstitüsü Başkanı Ali Yüksel, "Şu andaki mevcut orandan daha yüksek oranla kredi çeken vatandaşlar kredisini yapılandırabilir" dedi. Gayrimenkul...

Akbank Maaş Müşterilerine 48 Ay Vadeli ve İndirimli Kredi

Aylığını her ay Akbank'tan alan maaş müşterilerini bugünlerde çok özel indirimli faiz oranları bekliyor. Maaş müşterileri için bireysel kredilerde avantajlı...

Kapat